
12:09, 1 березня 2021 р.
Надійне джерело
Команда з Кам'янця-Подільського виборола призові місця на чемпіонат області з жиму

Чемпіонат області з жиму. Фото: ДГП відділ молоді та спорту К-П міської ради
26-28 лютого у Новій Ушиці проходив чемпіонат області з жиму лежачи та класичного жиму.
Пресслужба ДГП відділ молоді та спорту Кам'янець-Подільської міської ради повідомляє, що команда з Кам'янеця-Подільського показала достойний результат:
- Антонюк Анастасія - I місце.
- Муляр Катерина - I місце.
- Кохан Катерина - II місце.
- Воронецький Глєб - I місце.
- Антонюк Володимир - I місце.
- Фтемов Владислав - I місце.
- Товсокоров Олександр - I місце.
Читайте також: "В екстремальних умовах кам’янчани назбирали півсотні мішків сміття".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи плануєте Ви вакцинуватися від коронавірусу?
проголосували 103 відвідувачів
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
08:52, 15 червня
10:45, 14 червня
17
15:19, 22 червня
13:44, 17 червня
Коментарі