• Головна
  • Чому Кам'янець-Подільську водолікарню незаконно знищують?
15:37, 19 січня 2021 р.

Чому Кам'янець-Подільську водолікарню незаконно знищують?

Сучасний стан водолікарні. Фото: соціальні мережі

Сучасний стан водолікарні. Фото: соціальні мережі

За даними Державного реєстру Кам’янець-Подільській міській раді належить земельна ділянка і будівля фізіотерапевтичного корпусу загальною площею 1245,5 кв. м.

Відповідальним за Водолікарню є головний лікар – керівник, чинний депутат міської ради – Чернець Олександр Вікторович.

Олександр Чернець одноосібно, без відома і згоди міської ради чи будь-яких інших органів було укладено із приватним підприємством "КАПІТАЛ-БУД СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО" (власник - Каніцький Валерій Вільович) договір, за яким Чернець передав Каніцькому право на землю і будівлю Водолікарні для зведення там багатоповерхового житлового комплексу.

Станом на сьогодні Каніцький скерував на Водолікарню важку будівельну техніку і досить активно демонтує (знищує) комунальну будівлю.

Варто зазначити, що Олександр Чернець, як керівник комунального підприємства, не має жодних повноважень на розпорядження землею і будівлею Водолікарні.

Питання розпорядження комунальною власністю в межах нашої громади є виключною компетенцією міської ради.  Незаконність дій у даній ситуації також підтверджена висновками утвореної міським головою комісії від 18 січня 2021.

За такі дії Чернецю і причетним особам реально загрожує кримінальна відповідальність за статтями 191, 194, 364, 367 КК України.

Протягом останніх декількох днів депутатами міськради і членами спеціально утвореної з даного питання комісії неодноразово викликались на Водолікарню наряди поліції з метою фізичного припинення злочинних дій з демонтажу комунальної будівлі.

Як повідомив Михайло Посітко сьогодні, на пресконференції для журналістів, створена його розпорядженням комісія провела чотири засідання, здійснила неодноразові виїзди на об’єкт й детально вивчила юридичні аспекти цього резонансного питання. А тому готова презентувати свої висновки.

Під час оголошення результатів проведеної комісією роботи радник міського голови з правових питань Дмитро Костюкович наголосив, що "головний лікар своїм одноосібним рішенням уповноважив приватне підприємство ("Капітал-буд" – сучасне будівництво, - ред.) демонтувати будівлю (фізіотерапевтичний корпус, у народі – водолікарня, - ред.) загальною площею 1245,5 кв.м. А укладений договір із підрядником є "об’єктивно недійсним".

Відтак комісія рекомендує міському голові:

  • розглянути питання щодо проведення службового розслідування неналежного виконання та перевищення головним лікарем міської лікарні службових повноважень, ігнорування ним доручення міського голови, ненадання комісії певних документів тощо й відсторонити головного лікаря від виконання обов’язків;
  • вжити відповідних заходів задля проведення аудиту департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста;
  • звернути увагу щодо контролю за рішенням виконкому "Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню";
  • звернутися до правоохоронних та судових органів.

Читайте також: "Після локдауну в Кам'янці-Подільському громадський транспорт курсуватиме довше".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#водолікарня #демонтаж #закон #поліція #документи #підприємство #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...