ТОП-3 ялинок Хмельницької області

Фото: Інтернет-джерела, Книш Маргарита
Фото: Інтернет-джерела

Команда сайту "3849 com.ua" вирішила зібрати ТОП-3 ялинок Хмельницької області, які знаходяться у районних центрах.

Варто нагадати, що народні обранці 17 липня підтримали проєкт, згідно з яким на території Хмельницької області було утворено 3 райони — Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Шепетівський.

Ялинка у Кам'янці-Подільському

19 грудня, у Кам’янці-Подільському засвітили вогні на головній ялинці ОТГ. На відкритті ялинки міський голова спільно з авторами призових робіт почепив дитячі прикраси на головну красуню Кам’янця-Подільського. Розміщення ялинки біля міської ради дозволило вперше доповнити святкування світловим шоу, яке було спроєктовано на Будинок зв’язку.

Ялинка у Кам'янці-Подільському

Ялинка у Хмельницькому

4 грудня на майданчику перед кінотеатром Шевченка увімкнули ілюмінацію на традиційній новорічній ялинці. Жодних заходів на зразок концертної програми цього разу не влаштовували. Все через карантин, які обмежує проведення масових заходів. Втім, на стометрівці" працює різдвяний ярмарок.

Ялинка у Хмельницькому
Ялинка у Хмельницькому

Ялинка у Шепетівці

18 груд­ня, на­пе­ре­дод­ні Дня Свя­то­го Ми­ко­лая у міс­ті Ше­пе­тів­ці на пло­щі Та­ра­са Шев­ченка за­ся­яла го­лов­на но­во­річ­на ялин­ка. Уро­чис­тості роз­по­ча­ли­ся о 18-ій го­ди­ні. Аби до­по­мог­ти при­сут­нім по­ри­ну­ти у каз­ко­ву ат­мосфе­ру, ор­га­ні­за­то­ри влаш­ту­ва­ли на ім­про­ві­зо­ва­ній сце­ні не­ве­лич­ке свя­то. Сво­їми спі­ван­ка­ми ра­ду­вали колективи міста та на­род­ні ама­торсь­кі ан­сам­блі.

Ялинка у Шепетівці
Ялинка у Шепетівці

Читайте також: "Вночі на вулиці Соборній трапилася пожежа".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
150 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073