Майже сотня освітян із Кам'янця-Подільського - найкращі в області

Фото: Інтернет-джерела, Книш Маргарита
Фото: Інтернет-джерела

Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у 2020 році підведені підсумки обласного етапу постійної педагогічної виставки "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування".

На виставці були представлені творчі розробки педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, закладів спеціальної освіти та управлінців, повідомляє управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

За підсумками обласної виставки 2020 року – 89 матеріалів стали призовими: І місце – 30 робіт, ІІ місце – 34 робіт, ІІІ місце 25 роботи.

За результатами педагогічної виставки призерами стали:

Дошкільна освіта:

  • I місце: Євгенія Тручок, ЗДО №3; Тетяна Курчак, Ольга Космінчук, ЗДО №15; Людмила Кирик, Майя Круглецька, ЗДО №21; Тетяна Білюк, Оксана Вишневська, ЗДО №9; Тетяна Пархоменко, ЗДО №9; Олеся Голінберг, Наталія Туральчук, ЗДО №12; Марія Яцура, ЗДО №30.
  • II місце: Лариса Полудняк, ЗДО №16; Леся Беспала, Алла Волинчук, Юлія Клімова, ЗДО №15; Людмила Ляпота, Олена Олійник, ЗДО №21; Лілія Ткачук, ЗДО №23; Євгена Калинюк, Наталія Назарук, УОіН, ЗДО №18; Оксана Басалига, Світлана Коваль, ЗДО №5; Наталія Четвертак, ЗДО №5.
Майже сотня освітян із Кам'янця-Подільського - найкращі в області, фото-1

Початкова освіта:

  • I місце: Світлана Одаренко, Оксана Яковишена, ЗОШ №11; Наталія Корчинська, НВК №13; Інна Гречанюк, НВК №14; Тамара Магдюк, НВК №14; Людмила Макарова, Алла Мисюк, ЗОШ №17; Надія Блінчук, Наталія Бурденюк, Валентина Бродовська, ЗОШ №17.
  • II місце: Зоя Боднарчук, НВК №3; Оксана Кібзуй, Світлана Татаурова, СЗОШ №5; Валентина Здановська, ЗОШ №6; Надія Гринчук, НВК №13.
  • III місце: Світлана Марчак, ЗОШ №8; Юлія Прокопова, ЗОШ №12; Галина Кошелеська, ЗОШ №17.

Українська мова та література:

  • II місце: Ірина Кравець, ЗОШ №8.

Англійська мова:

  • I місце: Оксана Євчук, Ірина Доценко, НВК №9.
  • II місце: Оксана Степаненко, ЗОШ №7.
  • III місце: Наталія Гнат, ЗОШ №6.

Німецька мова:

  • II місце: Анна Верховна, Ірина Кравчук, СЗОШ №1.

Зарубіжна література, мова національних меншин України:

  • I місце: Альбіна Меркур’єва, НВК №13 (польська мова).
  • III місце: Ірина Мастикаш, ЗОШ №7 (зарубіжна література).

Історія, краєзнавство:

  • I місце: Мар’яна Гончарук, НВК №13; Дмитро Ващук, ЗОШ №16.

Математика:

  • II місце: Ольга Колендзян, ЗОШ №10; Оксана Дзізінська, НВК №13; Анжела Семенюк, Наталія Кухаришина, Анжела Новікова, ЗОШ №17.
  • III місце: Анна Білоус, Тетяна Кучерук, НВК №14.

Інформатика:

  • I місце: Віталій Аносов, Ірина Земляк, Вікторія Мулик, Христина Новікова, Лілія Трач, СЗОШ №5.

Фізика:

  • III місце: Ганна Сорочинська, ЗОШ №11; Світлана Мосьондз, Тетяна Єленчак, НВК №13.

Біологія, екологія:

  • III місце: Наталія Гой, ЗОШ №2; творча група вчителів біології: Овчаренко А.М., Зацерковна О.М., Мещишина Г.Г., Франчук М.І., ЗОШ №6, ЗОШ №7, НВК№14, ЗОШ №17.

Географія, економіка:

  • III місце: Галина Нестерова, НВК №3.

Виховна робота:

  • II місце: Галина Лісова, НВК №3; Оксана Дзізінська, Олександр Спасюк, НВК №13; Валентина Тесляр, НВК №14.

Позашкільна освіта:

  • I місце: Світлана Підлипчук, ЦДЮТ; Галина Коротенко, ЦДЮТ; Ольга Крилова, ЦДЮТ.
  • II місце: Тетяна Юр′єва, ПНВО; Тетяна Васильчук, ЦДЮТ.
  • III місце: Тетяна Недря, ПНВО; Аліна Лук’янова, ЦДЮТ; Віктор Гуменюк, ЦДЮТ.
Майже сотня освітян із Кам'янця-Подільського - найкращі в області, фото-2

Бібліотечна справа:

  • I місце: Ярослава Ковальська, Людмила Владика, Олеся Кернична, СЗОШ №1, ЗОШ №8, НВК №9; Ольга Потапова, ЗОШ №10.
  • III місце: Світлана Скидан, ЗОШ №7.

Образотворче мистецтво, мистецтво:

  • II місце: Тетяна Мещишина, ЗОШ №7.

Музичне мистецтво:

  • II місце: Олена Пастух, НВК №9.
  • III місце: Віталій Гріньов, НВК №9; В’ячеслав Лабанський, НВК №14.

Фізичне виховання, захист вітчизни:

  • II місце: Юрій Зуєв, СЗОШ №1 (Захист Вітчизни).
  • III місце: Олег Вергуш, Євгенія Янкун, Наталія Шкреба, Олексій Тімошенко, НВК №13 (фізичне виховання).

Трудове навчання:

  • II місце: Ольга Нетяга, ЗОШ №10.
  • III місце: Інна Пліская, ЗОШ №7.

Спеціальна освіта:

  • I місце: Наталія Лозінська, Надія Василенко, ЗДО №17; Людмила Лесик, ДНЗ №8; Тетяна Лиманюк, ЗДО №5; Раїса Ладиняк, ЗДО №16.
  • II місце: Тетяна Гончарук, ДНЗ (ясла-садок) №3 компенсуючого типу; Ольга Завальнюк Ольга, Майя Островська, ЗДО №16.
  • III місце: Зінаїда Беніцька, Оксана Оліневич, ДНЗ №8.

Інклюзивна освіта:

  • I місце: Лариса Ільніцька, Альона Котович, Інклюзивно-ресурсний центр Кам’янець-Подільської міської ради.
  • II місце: Лариса Ільніцька, Інклюзивно-ресурсний центр Кам'янець-Подільської міської ради; Таїсія Шевеленко, Таміла Олійник, УОіН, ЗДО №20; Аліна Сіра, ЗОш №7.
  • III місце: Ольга Бродюк, НВК №3.

Психологія, соціальна педагогіка:

  • I місце: Тетяна Хамелюк, НВК №9.
  • II місце: Ольга Мила, ЗОШ №7; Полуніна Н.В., ЗДО №2.
  • III місце: Ковтун В.О., ЗДО №3; Валентьєва Ю., ЗДО №15; Донець Т.А., Онокалюк Л.Р., ЗДО №17; Ясніцька О.П., ЗДО №19.

Управлінська діяльність:

  • III місце: Наталія Ілаш, ПНВО.

В цілому, за результатами обласної виставки, за кількістю призових місць та кількістю поданих матеріалі, педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста у черговий раз виводять Кам’янець-Подільський на перше місце в області.

Читайте також:"У Кам'янці судили нововідкритий магазин Prostor".

обласний інститут післядипломна освіта педагогічна виставка реформування освітяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
144 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073