У Кам'янці військовослужбовців навчають "Аграрному менеджменту" дистанційно

Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО"
Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО"

У Кам’янці-Подільському триває перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проєкту "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) за програмою "Аграрний менеджмент".

У Кам’янці-Подільському проєкт реалізовується "Міжнародним фондом соціальної адаптації" (президент фонду Володимир Рубцов), спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом, (ректор Володимир Іванишин) та Благодійним фондом "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" (директор фонду Роман Браеску-Семенишин). Фінансова підтримка проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія, повідомляє пресслужба благодійного фонду "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО".

Навчання проходить у змішаному форматі. Слухачі проєкту навчаються дистанційно у другу зміну за допомогою систем Zoom та Smiddle. Також відбуваються фізичні зустрічі та екскурсії на провідні сільськогосподарські підприємства нашого регіону, де учасники проєкту наочно знайомляться з вибраною спеціальністю. До проведення занять залучено кращих викладачів університету, які мають високу теоретичну підготовку і досвід практичної роботи за фахом.

Адаптивний карантин подарував нам нові освітні тренди, серед яких найпомітніший – змішане навчання. І хоча спочатку до нього ставилися з пересторогою, згодом стало зрозуміло: це найкраще рішення в умовах адаптивного карантину, - зазначає координатор проекту Павло Федірко.

Але обмеження червоної зони не дають можливості повноцінно виконати намічений план. Навчання дистанційно проводиться, однак проведення практичних занять на підприємствах поки довелося припинити.

Сподіваємося, що ми виконаємо програму в повному обсязі, незважаючи на обставини і обмеження, - додає директор благодійного фонду "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Роман Браеску-Семенишин.

Наразі учасники прослухали понад 200 академічних годин теоретичних знань та побували на кількох підприємствах. Зокрема, науково-навчальній лабораторії "Ботанічний сад", приватному підприємстві "Глорія Дей" та фермі каліфорнійських хробаків у штольнях села Привороття.

Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО"

Читайте також:"Життя в умовах карантину: Уряд запровадив "пріоритетні години".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
72 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073