• Головна
  • У Кам'янці військовослужбовців навчають "Аграрному менеджменту" дистанційно
14:10, 19 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці військовослужбовців навчають "Аграрному менеджменту" дистанційно

Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО"

Фото: Благодійний фонд "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО"

У Кам’янці-Подільському триває перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проєкту "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) за програмою "Аграрний менеджмент".

У Кам’янці-Подільському проєкт реалізовується "Міжнародним фондом соціальної адаптації" (президент фонду Володимир Рубцов), спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом, (ректор Володимир Іванишин) та Благодійним фондом "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" (директор фонду Роман Браеску-Семенишин). Фінансова підтримка проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія, повідомляє пресслужба благодійного фонду "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО".

Навчання проходить у змішаному форматі. Слухачі проєкту навчаються дистанційно у другу зміну за допомогою систем Zoom та Smiddle. Також відбуваються фізичні зустрічі та екскурсії на провідні сільськогосподарські підприємства нашого регіону, де учасники проєкту наочно знайомляться з вибраною спеціальністю. До проведення занять залучено кращих викладачів університету, які мають високу теоретичну підготовку і досвід практичної роботи за фахом.

Адаптивний карантин подарував нам нові освітні тренди, серед яких найпомітніший – змішане навчання. І хоча спочатку до нього ставилися з пересторогою, згодом стало зрозуміло: це найкраще рішення в умовах адаптивного карантину, - зазначає координатор проекту Павло Федірко.

Але обмеження червоної зони не дають можливості повноцінно виконати намічений план. Навчання дистанційно проводиться, однак проведення практичних занять на підприємствах поки довелося припинити.

Сподіваємося, що ми виконаємо програму в повному обсязі, незважаючи на обставини і обмеження, - додає директор благодійного фонду "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" Роман Браеску-Семенишин.

Наразі учасники прослухали понад 200 академічних годин теоретичних знань та побували на кількох підприємствах. Зокрема, науково-навчальній лабораторії "Ботанічний сад", приватному підприємстві "Глорія Дей" та фермі каліфорнійських хробаків у штольнях села Привороття.

Читайте також:"Життя в умовах карантину: Уряд запровадив "пріоритетні години".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тільки на обіди, близько 100 грн на тиждень.
34,8%
В середньому 50 грн в день, за тиждень - 250 грн.
47,2%
100 грн в день, за тиждень десь 1000 грн виходить.
11,2%
Від 100-200 грн в день.
1,1%
Я не даю своїй дитині гроші на кишенькові витрати.
5,6%
#військовослужбовці #проєкт #ПДУ #Норвегія-Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...