Новини компаній
09:12, 6 серпня 2020 р.

Тури в зону відчуження

Новини компаній

Аварія на 4 блоці Чорнобильської атомної електростанції, що сталася у 1986 році, запам’яталася людству як сама масштабна екологічна катастрофа нашого часу. Викид у навколишнє середовище радіоактивності, спричинений аварією, склав понад 50 мільйонів кюрі. Майже 30% території України (15 000 кв. км.) постраждало від радіоактивних викидів. З заражених районів Київської області було переселено близько 130 тисяч мешканців. Навколо атомної електростанції, в радіусі 30 кілометрів, було створено зону відчуження.

Чому варто побувати у зоні Чорнобиля?

Більш як 30 років відділяють нас від аварії, на АЕС, що була визнана світовим товариством катастрофою планетарного масштабу. Але навіть сьогодні у багатьох районах зберігається активний радіаційний фон. Місця, в яких рівень радіації знизився до нормальних показників, що не створюють загрози для здоров’я, відкриті для туристів. На сайті http://chernobyl.agency/ можна замовити один з турів, що розробила командаCHERNOBYL.AGENCY.
Екскурсії в Чорнобильську зону не дозволяють забути про масштаби катастрофи, з наслідками якої боротьба ведеться й сьогодні. Подорож вражає своєю незвичністю. Місто Прип’
ять, покинуте людьми, захоплює природа: росте новий ліс, обживаються звірі. Тут люди залишили частину свого життя. Особисті речі, в безлюдних квартирах зберігають біль тисяч людей. В зону відчуження слід приїхати, щоб ніколи не забути про цю страшну трагедію.

Чим цікава екскурсія в Чорнобиль?

Екскурсія подарує багато яскравих вражень й надовго запам’ятається. У місті, де живуть співробітники АЕС (за 18 км від станції) туристи побувають на Алеї пам’яті та біля стели Чорнобиль.В зоні відчуження можна побачити військові конструкції радянських часів, зокрема антену системи ДУГА. Ще гості відвідають колесо огляду та готель Полісся. В їдальні атомної станції можна смачно поїсти. А в ліс заходити заборонено, бо в лісі зберігається високий радіоактивний фон.
Досвідчені екскурсоводи подарують туристам цікаві розповіді про минуле, сучасне життя та перспективи Чорнобильської АЕС.
Всі деталі туру ретельно продумані, тому екскурсанти не відчувають жодних незручностей, подорожуючи в комфортному сучасному автобусі.
CHERNOBYL.AGENCY пропонує клієнтам вигідні ціни на тури в зону відчуження. Не треба гаяти час. Обирайте зручний час для подорожі та в дорогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...