• Головна
  • У Кам'янці-Подільському провели вечірній рейд сім'ями
23:38, 26 липня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському провели вечірній рейд сім'ями

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

23 липня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Вадима Савчука. Розглядалось вісім питань в інтересах дітей та приймаються рішення згідно чинного законодавства.

За результатами комісії: одну дитину влаштовано в групу притулку ЗДО №17, оскільки багатодітна сім’я потребує соціальної підтримки, заначає пресслужба Кам'янець-Подільської міської ради.

Відповідно до рішень комісії, на розгляд виконавчого комітету буде винесено пропозиції: 2 питання про неможливість реалізації квартир, право користування якими мають діти, 3 питання про затвердження висновків органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які злісно ухиляються від виконання своїх обов’язків з виховання дітей.

Комісія розглянула два питання про виконання батьківських обов’язків з виховання дітей. Малолітніх поставлено на облік служби у справах дітей як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах. Батьків попереджено про відповідальність за виконання батьківських обов’язків з виховання дітей.

Нагадаємо, що 14 липня служба у справах дітей спільно з працівниками Кам’янець-Подільського ВП ГУНП та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели вечірній рейд, мета якого – запобігання дитячій бездоглядності та дотримання карантинних заходів.

Комісією відвідано п’ять сімей, у три з яких, діти повернулися із закладів інституційного догляду.

Трьох одиноких матерів, які не змінили свого ставлення до дітей після попередження про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та притягнення до адміністративної відповідальності, буде заслухано на засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Ймовірно, дітей візьмуть на облік служби у справах дітей як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Комісія також обстежила умови проживання дітей, відносно яких в суді вирішується спір щодо зняття з реєстрації.

Батька, на вихованні якого неповнолітня дочка (матір позбавлена батьківських прав), притягнуто до відповідальності, оскільки виявлено факти неналежного виконання батьківських обов’язків з виховання дитини. Сім’ю передано під супровід Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському почали ремонт об'їзної дороги".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Купую одну каву в день.
22,9%
Упродовж дня купую 2-3 чашки кавових напоїв.
19,3%
Я не купую каву, а п'ю її дома, на роботі.
45,8%
Упродовж дня близько 5 чашок кавових напоїв споживаю.
2,4%
Більше 5.
0,0%
Я надаю перевагу чайові, готую самотужки.
9,6%
#соціальний захист #діти #сиротинець
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...