• Головна
  • У Кам'янці-Подільському та районі проводять профілактичну роботу в закладах торгівлі
10:58, 6 квітня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському та районі проводять профілактичну роботу в закладах торгівлі

Фото: ГУ Держпродспоживслужба у Хмельницькій області

Фото: ГУ Держпродспоживслужба у Хмельницькій області

Спеціалістами Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжується робота щодо проведення роз’яснювальної роботи з питань профілактики коронавірусної інфекції.

Упродовж минулого тижня профілактична робота проведена з працівниками закладів торгівлі району, а саме: Китайгородської та Слобідсько-Кульчіївецької об’єднаних територіальних громад, повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Зверталась увага на обов’язковому дотриманні правил особистої гігієни працівниками під час роботи, надавались практичні рекомендації щодо приготування та застосування робочих розчинів дезінфікуючих засобів, що використовуються на об’єктах, застосування засобів для обробки рук, а також рекомендації щодо організації робочих місць з дотриманням дистанції між продавцем і покупцем.

На фото інспекція на Кам'янеччині

Також минулого тижня на виконання протоколів засідань комісії з питань ТЕБ та НС при Хмельницькій обласній державній адміністрації, при Кам’янець-Подільській міській раді та Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації, з метою запобігання та недопущення поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території міста та району, спеціалісти Кам’янець-Подільського міськрайонного управління щоденно спільно з представниками міського та районного відділів Національної поліції проводять інспектування закладів торгівлі різних форм власності на предмет дотримання ними карантинних вимог, дотримання санітарно-гігієнічних заходів.

Приділяється увага проведенню дезінфекції закладів, правилам реалізації харчових продуктів, дотриманню особистої гігієни працівників, позначенню місць перебування відвідувачів відповідним маркуванням для забезпечення дотримання ними безпечних відстаней. Проводяться бесіди з власниками та персоналом закладів, вручаються рекомендаційні листи.

На фото інспекція у Кам'янці-Подільському

Читайте також:"ТОП-7 новин тижня, які ви могли пропустити".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Життя у період карантину:
проголосувало 115 відвідувачів
Зміцнило нашу сім'ю, ми проводимо більше часу разом, спілкуємось, менше сваримось і нервуємось.
43,5%
Наші стосунки напружені, нам забагато часу разом.
28,7%
Я живу один.
17,4%
Карантин на нас не вплинув, все як і завжди.
10,4%
#перевірка #інспекція #коронавірус #карантин #профілактика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...