Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України

Фото: Центр розмінування
Фото: Центр розмінування

Сьогодні, 2 квітня, у Центрі розмінування Командування Сил підтримки Збройних Сил України, що у місті Кам’янець-Подільський, урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю "Кінолог".

Свідоцтва про закінчення шеститижневого курсу отримали 24 військовослужбовці. За цей час слухачі опанували основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Звертаючись до випускників, командир загону підготовки кінологів та собак підполковник Вячеслав Чорний подякував слухачам за якісний та професійний підхід до процесу навчання, а також висловив сподівання, що даний курс сприятиме поширенню набутого під час курсу досвіду та як найшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

Також Вячеслав Чорний наголосив на необхідності постійного вдосконалення отриманих знань та вмінь.

Лише постійне навчання та адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала, — підкреслив офіцер.

Разом з тим, командування Центру розмінування за сприяння Командування Сил підтримки Збройних Сил України докладає максимальних зусиль, щодо розвитку навчальної матеріально-технічної бази для забезпечення курсів підготовки, а також створення сприятливих умов з проживання та побуду слухачів.

Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-1, Фото: Центр розмінування Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-2, Фото: Центр розмінування Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-3, Фото: Центр розмінування Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-4, Фото: Центр розмінування Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-5, Фото: Центр розмінування Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-6, Фото: Центр розмінування Ще 24 фахівців-кінологів поповнили сьогодні частини і підрозділи Збройні Сили України, фото-7, Фото: Центр розмінування

Довідково: Станом на сьогоднішній день на базі Центру розмінування підготовлено понад 400 кінологів, 61 кінологічний розрахунок вартової (сторожової) служби та 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби.

Читайте також:"Спецвипуск "Відверто з Саволайнен" про "Event K-P 2020".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
73 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073