• Головна
  • Відбулися зміни у розділенні рахунків за газ
10:58, 31 січня 2020 р.
Надійне джерело

Відбулися зміни у розділенні рахунків за газ

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Вчора у прес-центрі міськради конференцію для ЗМІ провели представники АТ "Хмельницькгаз". Вони роз’яснили ситуацію стосовно розподілу рахунків за газ. Адже з січня 2020 мешканці отримують дві платіжки.

Така ситуація склалася у зв’язку із нововведеннями на ринку газу України – тепер споживачі платять двома квитанціями: за газ як товар (ТОВ "Хмельницькгаззбут") та окремо за його доставку (яку в місті здійснює АТ "Хмельницькгаз"). Тобто послуга з безперебійної доставки газу виведена із загального рахунку.

ЯК ВИРАХУВАТИ ПЛАТІЖ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ?

Комерційний директор АТ "Хмельницькгаз" Олександр Надольний пояснює, що вартість доставки розраховується індивідуально для кожного споживача і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому газовому році, тобто з 1 жовтня до 30 вересня.

Отже, щомісячний платіж за доставку розраховується так: кількість кубів газу, спожитого за весь минулий газовий рік, ділиться на 12 місяців та множиться на тариф. Наразі цей тариф – 1,044 грн. Із першого липня він становитиме 1,2 грн.

Як каже фахівець зі зв’язків з громадськістю АТ "Хмельницькгаз" Леся Андрейко, за бажанням споживач може оплатити за доставку одним платежем на кілька місяців наперед, щоб зменшити витрати на комісії банків при проведенні платежів.

ЯК ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ?

Зі слів газовиків, інформацію про суму платежу можна дізнатися в "Особистому кабінеті" споживача на сайті 104.ua або ж в мобільному додатку. Для споживачів, які сплачують он-лайн, зміни вже передбачені. Крім того, з початку тижня працівники "Укрпошти" вже почали розносити платіжки з інформацією та реквізитами. Їх мають отримати всі споживачі.

ЧИ НАРАХУЮТЬ ПЕНЮ БОРЖНИКАМ?

За транспортування газу потрібно буде сплачувати щомісяця до 20 числа. До людей, які заборгують за доставку блакитного палива, застосовуватимуться штрафні санкції, відповідно до яких, треба буде сплатити подвійну ціну. Однак впродовж перших двох місяців нововведення санкцій не буде, мешканцям дадуть час розібратися.

Що стосується нарахування субсидій - вони поширюватимуться й на цю послугу.

Читайте також:"У школах Кам'янця продовжили карантин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Після кодування українських телеканалів ви:
проголосувало 218 відвідувачів
почнете дивитись інші телеканали, зокрема російські;
42,7%
підключите офіційне (платне) телебачення;
11,5%
будете шукати "обхідіні" варіанти для розблокування;
20,6%
почнете використовувати Інтернет для перегляду українських телеканалів;
16,1%
ви про що, я не дивлюсь телевізор;
6,9%
у мене цифорове телебачення Т2.
2,3%
#газ #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...