• Головна
  • У Кам'янці розпочалися перші збори спеціалістів-кінологів
14:17, 28 січня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці розпочалися перші збори спеціалістів-кінологів

Фото: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Фото: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

В Кам'янці відбулося урочисте відкриття перших зборів фахівців ветеринарної медицини і кінологів та інших державних установ, які належать до сектору безпеки та оборони України.

У заході беруть 50 спеціалістів-кінологів з 10-ти державних силових структур України. Повідомляє прес-служба сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Упродовж тижня вони матимуть нагоду отримати нові методичні та практичні знання з основних напрямків ветеринарного забезпечення, а також обмінятися досвідом щодо попередження та профілактики захворювань службових собак.

Урочисте відкриття зборів розпочали заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Андрій Чайковський та ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, професор Володимир Іванишин.

Підполковник поліції Чайковський зазначив: — На сьогоднішній день Хмельниччина є одним з лідерів розвитку службової кінології в Україні. Роль собак в роботі поліції дуже важлива — в минулому році за їх допомогою в області було розкрито понад 600 злочинів. Тому ми маємо приділяти більше уваги підготовці та здоров’ю наших чотирилапих помічників.

Професор Іванишин поділився з учасниками зборів досягненнями університету, зокрема, розповів про розвиток співпраці з Національною поліцією України, яка триває з 2017 року.

Після урочистого відкриття фахівці-кінологи почали свою роботу згідно програми зборів, ознайомившись з матеріально-технічною базою факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві. Навчання триватиме чотири дні, після чого учасники заходу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Читайте також: "На Кам'янеччині горіла площа обсягом 120 метрів квадратних".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Після кодування українських телеканалів ви:
проголосувало 218 відвідувачів
почнете дивитись інші телеканали, зокрема російські;
42,7%
підключите офіційне (платне) телебачення;
11,5%
будете шукати "обхідіні" варіанти для розблокування;
20,6%
почнете використовувати Інтернет для перегляду українських телеканалів;
16,1%
ви про що, я не дивлюсь телевізор;
6,9%
у мене цифорове телебачення Т2.
2,3%
#кінологи #фахівці #оборона #безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...