• Головна
  • Розмова про маленьких кам'янецьких гумористів із великими перемогами
Інтерв'ю
16:26, 22 січня 2020 р.
Надійне джерело

Розмова про маленьких кам'янецьких гумористів із великими перемогами

Інтерв'ю
Фото: простір розвитку "StarHouse"

Фото: простір розвитку "StarHouse"

Минулого тижня у м. Вінниця відбувся фінал Вінницької регіональної "Ліги сміху". 

Серед п'яти команд-фіналістів була представлена команда юних гумористів із Кам’янця-Подільського під назвою "StarHouse". Команда та їхній тренер Олександр Степаненко вибороли звання віце-чемпіонів. Із нагоди призерського місця, редакція сайту "3849.com.ua" поспілкувалася безпосередньо із власницею простору розвитку "StarHouse" - Онищук Світланою Михайлівною.

— Розкажіть як відбувалось заснування дитячої гумористичної команди та хто є організатором?

- Кожного літа у нашому центрі діє літній табір. І окрім танців, походів у ліс, уроків англійської, тощо, моя донька - Наталія Онищук, тепер безпосередній керівник наших юних гумористів, вирішила погратися у КВН з дітьми в таборі. Ми й близько не планували, що буде створено гумористичний напрямок. Це було на рівні дозвілля, дітям подобалося. І ціле літо дітвора бігали навколо Наталії із словами: "Давай створимо КВН". І все таки вона наважилася. Донька навчала їх писати сценарії, театральні здібності розвивала. І так, сформувалася команда дітей з різних шкіл, навіть є хлопчик із Кульчиївців. В основному команда складається із 10 чоловік віком 10-14 років, лише звукорежисеру - 16.

— Це ваш перший гумористичний фестиваль? Якщо ні, то розкажіть про попередні досягнення?

- Ні. Колись команда "Наш Формат" перед черговим виступом глянули на здібності дітей та вирішили їх показати в одній із мініатюр. Далі, минулого року була кам'янецька "Ліга гумору" між студентами, ми заявку не подавали. І я попросила, аби команда поза конкурсом лише спробувала сцену, як гості. І сидячи у залі, в очікуванні дітей "на розігріві", я чую, що їх оголошено в основному складі з усіма командами. Я була приємно здивована, а пізніше була вражена тим, що діти наші виграли.(Посміхається). І проходчячи наступний тур за туром, юні гумористи дійшли до фіналу і стали переможцями Кам'янець-Подільської "Ліги гумору".

Розмова про маленьких кам'янецьких гумористів із великими перемогами, фото-1

— Хто керівники команди, хто готує дітей? Хто пише сценарії?

- Я - керівник центру, донька Наталія займається "Лігою сміху". Але я так само супроводжую на виступи. Крім того, з командою займається викладач із вокалу, яка допомагає зробити пісню на кожному виступі класною. Також в нас є вчителі з ораторського мистецтва та озвучки мультиків. Вони покращують дикцію та вміння говорити смішно, навіть прості речі.

Хто пише сценарії?

- Мені дуже подобається, що не хтось пише їм сценарії, а самі діти беруть участь у написанні жартів та відкореговують самі мініатюри та гру на сцені. Якщо на початку, було необхідно їх няньчити, то зараз це дружня та самостійна команда. Але в основному Наталія Онищук, їхній керівник , займається: організацією поїздок дітей на Лігу сміху, ставить їм сценарії , і є тим енерджайзером, навколо якої об'єднуються діти.

— Як сприймають дитячу команду на такому дорослому фестивалі?

- Якраз таки в дітей виграти дуже складно, і не лише я притримуюсь цієї думки, а й жюрі та гумористи із досвідом. Тому, що діти завжди кумедніші та харизма в сто крат більша, ніж у дорослого. Дитині достатньо вийти на сцену  посміхнутися, і не обов'язково щось говорити, а гул сміху вже піде залом.

Розмова про маленьких кам'янецьких гумористів із великими перемогами, фото-2

— Чи є шанси потрапити у телевізійну версію "Ліги сміху" та які плани на майбутнє?

- Так, звичайно. В кінці січня стартує Одеська "Ліга сміху", і якщо команда отримає перемогу, то пряма дорога нам на ТБ.(Посміхається). Основні "Ліги Сміху" по регіонам вважаються: Вінницька, Одеська та Київська. Як бачите, перша підкорена, на що розраховуємо і в наступній грі. 

Також сьогодні команда виступала в трьох школах Кам'янця, де діти просто були в захваті від гумору команди. І 6 квітня у Будинку культури, з дозволу управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, ми організовуємо майстер-клас серед шкіл з гумору, де від кожної школи буде команда. На кожну школу, ми знайшли куратора, звісно проєкт йде на волонтерській основі і зараз ми в активному пошуку спонсорів. Буде 3 тури, де всі команди шкіл будуть брати участь, і лише після третьої гри будуть оголошені переможці та призи. Безпосередньо гра буде відбуватися лише між шкільними командами.

Розмова про маленьких кам'янецьких гумористів із великими перемогами, фото-3

Читайте також:"На зебрі" водій "Chevrolet" збив кам'янчанина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Після кодування українських телеканалів ви:
проголосувало 218 відвідувачів
почнете дивитись інші телеканали, зокрема російські;
42,7%
підключите офіційне (платне) телебачення;
11,5%
будете шукати "обхідіні" варіанти для розблокування;
20,6%
почнете використовувати Інтернет для перегляду українських телеканалів;
16,1%
ви про що, я не дивлюсь телевізор;
6,9%
у мене цифорове телебачення Т2.
2,3%
#Ліга сміху #команда #StarHouse #гумористи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...