
10:19, 17 січня 2020 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському знайшли мертвого чоловіка

Фото: "Укрінформ"
У четвер, 16 січня, у Кам’янці-Подільському знайшли тіло чоловіка із ножовим пораненням.
Поліція виставляла пости на в’їздах/виїздах з міста. Інформує головне управління Нацполіції області.
Справді знайдено тіло чоловіка 1968 року народження, мешканця Кам’янець-Подільського району. Інформація до поліції надійшла від швидкої медичної допомоги.
Більше деталей повідомлять згодом. Проводиться розслідування, – зазначає видання. Причина смерті чоловіка буде відома після проведення розтину тіла.
За інформацією ЗМІ, тіло знайшли у мікрорайоні "Жовтневому" із ножовим пораненням ноги. У зв’язку із цим в місті оголошували план перехоплення.
Читайте також:"Громади почуто! Відбудуться реформи щодо децентралізації".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 12 червня
13:43, 12 червня
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
Коментарі