• Головна
  • Стало відомо, хто очолить департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради
16:44, 13 січня 2020 р.
Надійне джерело

Стало відомо, хто очолить департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради

Фото: "robinbob.in"

Фото: "robinbob.in"

Від завтра до обов’язків директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради приступає Петро Гаврилюк.

З 1991 року по червень 2000 року Петро Віталійович навчався в школі-комплексі естетичного виховання №9 з поглибленим вивченням англійської мови. До 1998 року - в школі мистецтв на відділі хореографії. З 1998 року по 2000 року - в дитячій художній школі. У вересні 2000 року вступив на І курс Кам'янець-Подільського училища культури, отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю "Хореографія" та здобув кваліфікацію керівника ансамблю народного танцю, артиста ансамблю народного танцю та викладача хореографії, повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

З 2004 року по 2007 року проходив навчання в Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю "Хореографія", отримав диплом спеціаліста і здобув кваліфікацію керівника ансамблю народного танцю та викладача фахових дисциплін.

З січня 2005 року по лютий 2007 року працював артистом балету Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. Г. Петровського. 1 листопада 2007 року призначений на посаду балетмейстера народного ансамблю танцю "Кам'янчанка" міського Будинку культури.

З 19 лютого 2007 року працює у Кам'янець-Подільській міській раді. Спершу заступником завідувача відділу культури, потім - завідувачем відділу культури управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики, далі - заступником директора департаменту, начальником управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.

Нагадаємо, що екс-очільниця департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради Альна Кузема 29 грудня пішла у відставку.

Стало відомо, хто очолить департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, фото-1

Фото: Альона Кузема, Фейсбук

Читайте також:"Юний кам'янчанин - призер змагань з усного рахунку "Прангліміне-2020"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
До 1000 гривень.
28,3%
Від 1000 до 3000 гривень.
44,7%
Від 3000 до 5000 гривень.
21,3%
Понад 5000 гривень.
5,7%
#Петро Гаврилюк #департамент
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...