• Головна
  • У Кам'янці двох малолітніх дітей влаштовано до притулку
11:41, 29 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці двох малолітніх дітей влаштовано до притулку

Фото: "gl.kr-admin.gov.ua"

Фото: "gl.kr-admin.gov.ua"

Заступник міського голови Вадим Савчук провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 11 питань в інтересах дітей.

Комісією розглянуто чотири інформації про результати соціального супроводу сімей. Інформує прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

У зв’язку з досягненням позитивного результату такий супровід завершено, проте, родинам буде надаватись постпрограмна підтримка.

Двох малолітніх дітей влаштовано в групу притулку ДНЗ №17. Оскільки сім’я, де вони виховуються, потребує соціальної підтримки для вирішення побутових питань, її передано під супровід Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Комісія заслухала двох матерів про виконання ними обов’язків з виховання дітей. Їх попереджено про відповідальність за виховання та навчання малолітніх та продовжено соціальний супровід сімей.

Відповідно до рішень комісії на розгляд виконавчого комітету буде винесено пропозиції щодо: надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів для трьох дітей, які зазнали психологічного насильства; затвердження висновків органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав двох батьків, які злісно ухиляються від виконання батьківських обов’язків з виховання дітей.

Читайте також:"Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: історія, фізика".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#захист прав #діти #притулок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...