Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: історія, фізика

Зображення: "3849.com.ua", Книш Маргарита
Зображення: "3849.com.ua"

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

23 листопада проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якій взяли участь 81 учнів закладів загальної середньої освіти міста.

На даний момент проведено олімпіади з української мови та літератури.

7 клас:

I місце - Іванів Владислав ЗОШ №6 (Козунь Л.І.).

IIмісце - Глущак Назар ЗОШ №7 (Лаврусевич О.А.), Бєктєрєв Олександр ЗОШ №15 (Грикорак С.С.), Дуцик Матвій НВК №16 (Павлюк Н.В.).

III місце - Бурячок Михайло СЗОШ №1 (Теличко І.І.), Герасимова Софія НВК №3 (Касапчук С.Я.), Жмурко Анастасія СЗОШ №5 (Ляхоцька О.Є.), Городнюк Любомир ЗОШ №7 (Лаврусевич О.А.), Везнюк Дарія ЗОШ №12 (Гордєєва І.Є.).

8 клас:

I місце - Андруховський Денис СЗОШ №5 (Ляхоцька О.Є.).

IIмісце - Ванюшкін Володимир ЗОШ №7 (Гарматюк А.Є.), Соловей Владислав НВК №9 (Студенець І.В.), Фенцур Микита ЗОШ №15 (Григорак С.С.).

III місце - Боднар Володимир СЗОШ №1 (Теличко І.І.), Бакицький Тимофій ЗОШ №8 (Атаманюк С.В.), Боднар Юлія ЗОШ №11 (Сорочинська Г.В.), Гулько Владислав ЗОШ №17 (Лізнюк Л.І.).

9 клас:

I місце - Підпанюк Віталій НВК №14 (Андреєва О.С.).

IIмісце - Марков Андрій ліцей (Смольницький Ю.М.).

III місце - Королюк Яна НВК "Антей" (Горох Б.К.), Коптєєв Олександр ліцей (Коваль Я.Є.), Войцехівський Ярослав НВК №13 (Єленчак Т.О.), Греділь Іван СЗОШ №1 (Теличко І.І.).

10 клас:

I місце - Кравасарський Андрій ЗОШ №15 (Григорак С.С.).

IIмісце - Павлюк Роман ЗОШ №16 (Павлюк Н.В.).

III місце - Ратушняк Владислава ЗОШ №2 (Олійник М.Є.), Леонтович  Анастасія НВК №13 (Єленчак Т.О.), Бурбенко Олександра ЗОШ №17 (Лізнюк Л.І.).

11 клас:

I місце - Середюк Валентин НВК №14 (Комарницька О.Ф.).

IIмісце - Хомов Валентин НВК №14 (Комарницька О.Ф.), Сєвастьянов Владислав ЗОШ №7 (Гарматюк А.Є.).

III місце - Семенишен Максим НВК №3 (Касапчук С.Я.), Сушицький Олександр ЗОШ №6 (Козунь Л.І.), Василевич Олексій НВК №13 (Єленчак Т.О.).

24 листопада проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якій взяли участь 66 учнів закладів загальної середньої освіти міста.

8 клас:

I місце - Пірожак Олександр НВК №14 (Ганаба В.В.).

IIмісце - Боднар Володимир СЗОШ №1 (Михайліченко О.А.), Соловей Владислав НВК №9 (Нестача Я.І.), Ванюшкін Володимир ЗОШ №7 (Гудима Н.М.).

III місце - Королюк Юлія №9 (Нестача Я.І.), Кітаєва Софія ЗОШ №6 (Сопільник Р.М.).

9 клас:

I місце - Чесанівська Валерія НВК №9 (Нестача Я.І.).

IIIмісце - Кам'янецька Маргарита ЗОШ №8 (Шевченко Т.Б.), Янчук Єлизавета НВК №14 (Ганаба В.В.), Роздобутько Крістіна ЗОШ №17 (Морозюк І.В.), Савєнков Нікіта "Антей" (Верстюк В.В.).

10 клас:

I місце - Верстюк Олександр "Антей" (Верстюк В.В.).

II місце - Макар Василь НВК 14 (Ганаба В.В.), Степанова Надія ЗОШ №17 (Атаманчук С.І.).

III місце - Гузікова Яна НВК №3 (Мельник О.А.), Слободян Ольга ЗОШ №7 (Демчинська М.В.), Соловей Андрій НВК №9 (Жиго О.А.), Булдакова Яна ЗОШ №10 (Булдакова Л.П.), Калинюк Дар'я "Антей" (Верстюк В.В.).

11 клас:

I місце - Побережний Віталій ліцей (Пристай А.В.).

II місце - Дзюба Володимир "Антей" (Верстюк В.В.), Потапова Інна ЗОШ №10 (Ковальська А.А.).

III місце - Кинюк Микола ЗОШ №6 (Павлевич Н.М.), Лупійчук Дарія СЗОШ №5 (Воронюк Л.А.), Юрчук Ярослав НВК №9 (Нетеча Я.І.).

Читайте також:"Інформація стан розвитку природно-заповідної справи у Хмельницькій області".

олімпіади фізика історія школа учні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
183 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073