У Кам'янці пройшов міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури

У Кам'янці пройшов міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури, Книш Маргарита

17 листопада 2019 року, на базі КПНУ імені Івана Огієнка проходив міський етап учнівської олімпіади з української мови та літератури для учнів 8-11 класів.

Призерами олімпіади стали:

7 клас:

  • III місце - Козак Дар'я Русланівна, НВК №14 (вчитель Вітрук О.В., Клим С.З.); Геплюк Христина Миколаївна, ЗОШ №16 (вчитель Лупійчук А.В.).
  • II місце - Смельцова Олександра Вадимівна, "Антей" (Ликса Н.О); Корпало Єлизавета Віталіївна ЗОШ №10 (вчитель Житніковська Г.С.); Гордійчук Дарія Володимирівна НВК №9 (вчитель Корольова Л.О.).
  • I місце - Юрчук Валентин Миколайович, ЗОШ №8 (вчитель Кушнір Н.В.). 

8 клас:

  • III місце - Вітрук Максим Олегович, НВК №14 (вчитель Вітрук О.В.); Фрідріх Віталіна Олегівна, ЗОШ №10 (вчитель Ткачук Л.Б.).
  • II місце - Миронюк Єлизавета Олександрівна НВК №3 (вчитель Варламова Ж.С.); Мак Ілона Володимирівна НВК №9 (вчитель Корольова Л.О.).
  • I місце - Кобильник Владислав Васильович, ЗОШ №17 (вчитель Закринична Л.С.). 

9 клас:

  • III місце - Мельник Яна Віталіївна, ЗОШ№12 (вчитель Завацька Л.Я.); Заболотна Ірина Олександрівна, НВК №9 (вчитель Худа Т.В.); Хрінчак Анна Борисівна, ЗОШ №6 (вчитель Махно О.М.).
  • II місце - Боднар Анна Олександрівна ЗОШ №7 (вчитель Карпяк О.Ю.); Янчук Єлизавета Євгенівна НВК №14 (вчитель Корольова Л.О., Пазій О.В.).
  • I місце - Григоришина Анастасія Іванівна, ЗОШ №8 (вчитель Кравець І.В.).

10 клас:

  • III місце - Богуцька Вікторія Вадимівна, НВК №9 (вчитель Шедловська Н.В.); Ратушняк Влада Олександрівна, ЗОШ №2 (вчитель Махно О.М.); Самборська Яна Олександрівна, ЗОШ №15 (вчитель Паращук О.В.).
  • II місце - Червоняк Тетяна Валеріївна, СЗОШ №5 (вчитель Волощук Н.О.); Калинюк Дар'я Миколаївна "Антей" (вчитель Ликса Н.О.); Гузікова Яна Олександрівна, НВК №3 (вчитель Варламова Ж.С.).
  • I місце - Федькова Соломія Олександрівна, НВК №14 (вчитель Сторожук А.В.).

11 клас:

  • III місце - Слободян Уляна Сергіївна, НВК №3 (вчитель Вальчук О.О.); Чорнописька Вікторія Сергіївна, ЗОШ №8 (вчитель Кравець І.В.); Романова Вікторія Андріївна, ЗОШ №10 (вчитель Гуцал О.В.); Михайлова Олександра Валеріївна, НВК №13 (вчитель Вержбіцька Л.В.); Сосніцька Віталіна Віталіївна, НВК №14 (вчитель Пазій О.В.).
  • II місце - Рибай Яна-Марія Сергіївна, Ліцей (вчитель Пристай Л.Й.); Лупійчук Дарія Василівна, СЗОШ №5 (вчитель Боднарчук Л.М.).
  • I місце - Побережний Віталій Вікторович, Ліцей (вчитель Пристай Л.Й.).
У Кам'янці пройшов міський етап учнівської олімпіади з української мови..., фото-1, Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради У Кам'янці пройшов міський етап учнівської олімпіади з української мови..., фото-2, Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради У Кам'янці пройшов міський етап учнівської олімпіади з української мови..., фото-3, Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради У Кам'янці пройшов міський етап учнівської олімпіади з української мови..., фото-4, Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги здобути перемогу в наступному етапі.

Читайте також:"Відбулись змагання із спортивного орієнтування "Шифр".

олімпіада КПНУ школярі українська мова література
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
298 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073