• Головна
  • Міжнародний кінофестиваль "Бруківка" отримав європейську відзнаку "EFFE Label 2019-2020"
17:40, 12 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Міжнародний кінофестиваль "Бруківка" отримав європейську відзнаку "EFFE Label 2019-2020"

Фото: офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

Фото: офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

На засіданні виступили Карл-Гайнц Ламберц, президент Європейського комітету регіонів, Лука Джагір, президент Європейського економічно-соціального комітету, та Рафал Дуткевич, ексмер Вроцлава.

Вони обговорили важливість і відповідальність ініціатив знизу, а також успішний розвиток Європи з керівниками та представниками європейських і німецьких міст, представниками культурних ініціатив, програм, фестивалів. Інформує прес-служба Кам'янець-Подільської місько ради.

В обговоренні однієї з робочих груп форуму взяла участь Європейська асоціація фестивалів (EFA), генеральний секретар якої Катрін Девентер зазначила: "Європа – це спільнота. А громада є необхідною матрицею для фестивалю. Розмір громади може бути різним. Контекст місцевої громади чи міста, безперечно, присутній у щоденному вимірі кожного фестивалю. Інакше бути не може. При цьому глобальний вимір є частиною місцевого коріння: як дискурс, як те, що присутнє в нашому щоденному житті. Це не дещо "з іншого світу", це "коріння згори". Шлях до глобальної спільноти є реальним, коли ми сприйматимемо Європу, як попередній етап до глобального співробітництва. EFA, як фестивальна спільнота, базується на цьому спільному захопленні – захопленні "корінням згори".

"EFFE Label 2019-2020" отримали 27 українських фестивалів, у тому числі кам’янець-подільський Міжнародний кінофестиваль "Бруківка".

Читайте також: "У Кам'янці проведений моніторинг забруднення атмосферного повітря".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бруківка #фестиваль #відзнака
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...