• Головна
  • У Кам'янці проведений моніторинг забруднення атмосферного повітря
17:27, 12 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці проведений моніторинг забруднення атмосферного повітря

Фото: офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

Фото: офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

Протягом жовтня за участю працівників управління з питань надзвичайних ситуацій проведено моніторинг проб атмосферного повітря сельбищної території Кам'янця на вміст шкідливих речовин та пилу.

За результатами протоколів дослідження повітря виявлено, що концентрація діоксиду сірки (шкідливої речовини ІІІ класу небезпеки) перевищує гранично-допустиму концентрацію в пробах атмосферного повітря в 5-ти з 9-и спостережних точок, а саме: в 1,2-1,4 рази біля житлових будинків на вул. Шевченка, 1, Хмельницьке шосе, 43, Івана Франка, 19, пр. Грушевського, 2.та 42.

У пробах атмосферного повітря біля будинків за адресою вул. Огієнка, 59, Героїв Небесної Сотні, 5, Пушкінська, 37, та Привокзальна, 24 концентрація діоксину сірки не перевищує граничних норм. Інформує начальник управління з питань НС та ЦЗН Ю.Крилов.

Концентрації інших досліджуваних шкідливих хімічних речовин: азоту діоксид, вуглецю оксид, фенолу, формальдегіду в пробах атмосферного повітря в спостережних точках не перевищують гранично-допустимих.

Концентрація пилу (недиференційованого за складом) в пробах атмосферного повітря перевищує гранично-допустиму концентрацію в 1,1-1,5 рази в 6 спостережних точках. Для порівняння, минулого року в цей же період в більшості спостережних точках міста мали місце перевищення концентрації пилу в 1,2-1,8 рази.

Рівень забруднення атмосферного повітря залежить від багатьох чинників, наприклад, насиченості транспортного потоку, виду транспортних засобів та пального, що ними використовується. Також джерелом викидів діоксину сірки є котельні на твердому паливі, ТЕЦ.

Читайте також:"Вперше у Кам'янці-Подільському Великий Різдвяний Ярмарок".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #пил #мониторинг #шкідливі речовини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...