• Головна
  • На Хмельниччини реалізують проект із переробки сільськогосподарської продукції
11:06, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

На Хмельниччини реалізують проект із переробки сільськогосподарської продукції

Фото: "landlord.ua"

Фото: "landlord.ua"

21 серпня директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш спільно з представниками проекту "OTENNA AgroBioCluster International" (Ніделанди) відвідали Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду та провели зустріч з місцевим бізнесом.

Представником компанії "JANUS Sp.z o.o." (Польща) розробника біотехнологій, технологій та обладнання для проекту "OTENNA AgroBioCluster International", в Україні є ТОВ "Укрмінералресурс" (м. Київ), повідомляє прес-служба Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Метою візиту є впровадження пілотного проекту зі створення комплексу з переробки овочів, фруктів, ягід потужністю 2 т/годину.

Одержані продукти (сік, порошки) використовуються у фармакології, медицині, косметології, парфумерії, дієтичному та лікувальному харчуванні.

Нідерландські партнери готові експортувати продукцію до ЄС протягом 10 років. Загальна вартість проекту складає близько 600 тис. євро, до 85% з яких готові фінансувати міжнародні компанії з ЄС.

Під час візиту було обговорено можливість реалізації спільного проекту з переробки яблук з місцевими підприємствами та оглянуто можливі майданчики для розміщення комплексу.

Одним з стратегічних напрямків розвитку регіону є створення доданої вартості в сільському господарстві. Консолідація зусиль Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, бізнесу, влади та міжнародних партнерів для реалізації пілотного проекту з переробки овочів, фруктів, ягід із застосування нових підходів до переробки аграрної сировини дозволить створити нові робочі місця, одержати високу рентабельність та надходження до бюджету громади, – прокоментував подію директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш.

До відома. Концепція Стратегії проекту "ОТЕННА АгроБіоКластер України" базується на: характеристиці кліматичних, аграрних умов; застосуванні комплексу розроблених біотехнологій, які забезпечують каскадну переробку аграрної продукції (тобто відходи одного каскаду є сировиною для наступного каскаду переробки); забезпеченні виробництва та жилого сектору власними енергоресурсами; виробництві екологічно чистих та органічних продуктів; територіальному підході в усіх економічних та соціальних сферах кожного регіону. Загалом Проект ОТЕННА АгроБіоКластер України передбачає створення 3014 нових АгроБіоЕкономічних, БіоТехнологічних та інших підприємств.

Читайте також:"У Хмельницькій області відбуваються закупівлі послуг для людей, які живуть з ВІЛ"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переробка #бізнес #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...