• Головна
  • Тендер на завершення будівництва Будинку правосуддя у Кам'янці-Подільському - відмінено
14:22, 16 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Тендер на завершення будівництва Будинку правосуддя у Кам'янці-Подільському - відмінено

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

Завдяки вжитим співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області превентивним заходам, у 2019 році заощаджено понад 700 мільйонів гривень державних коштів.

Це стало можливим завдяки виявленим на стадії підготовки торгів порушенням у процесі перевірки документації, необхідної для участі в конкурсних торгах із державних закупівель.

Нещодавно, територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області були проведені відкриті торги на завершення будівництва "Будинку правосуддя", що в місті Кам’янець-Подільському очікуваною вартістю понад 50 мільйонів гривень, повідомляє управління захисту економіки в Хмельницькій області.

Під час моніторингу вказаного лота правоохоронцями було виявлено порушення законодавства з публічних закупівель, а саме невідповідність вимогам чинного законодавства процедури оформлення та подачі тендерної документації, що виразилось у неподанні учасниками підтверджуючих документів щодо наявності обладнання, матеріально-технічної бази та працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт визначених тендерною пропозицією.

Лист про виявленні порушення, які можуть призвести до негативних наслідків, поліцейські направили до територіального управлінням Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області.

Після отриманого від Управління захисту економіки відповідного листа, судовою адміністрацією області відмінено торги на проведення зазначених будівельних робіт.

Таким чином, працівники Управління, завдяки здійсненню превентивної діяльності, попередили перевитрату державних коштів по договору очікуваною вартістю 53 мільйони гривень.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському створять автоматизовану систему оповіщення"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тендер #будинок правосуддя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...