• Головна
  • У Кам'янці-Подільському створять автоматизовану систему оповіщення
12:25, 16 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському створять автоматизовану систему оповіщення

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

На засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, яке відбулось 7 серпня, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрій Крилов виступив із пропозицією створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) міста Кам’янця-Подільського.

Одноголосним рішенням членів виконкому було затверджено Положення про Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення міста та її склад.

Нагадуємо, що ТОВ "НВП "ОЗОН С" розробило Проект 249-О "Реконструкція місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення м. Кам’янця-Подільського" та робочу документацію до нього. Відповідно до даного Проекту, оповіщення жителів про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації буде здійснюватися усіма засобами телерадіокомунікацій, інформаційними мовленнєвими повідомленнями на вулицях та за потреби телефонним зв’язком, повідомляє начальник управління з питань НС та ЦЗН Юрій Крилов.

Для створення автоматизованої системи оповіщення та рівномірного фінансового навантаження на міський бюджет передбачаються роботи в 4 етапи. На даний час управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради підготувало перший етап робіт реконструкції МАСЦО, що дасть змогу створити автоматизоване робоче місце керування всіма засобами оповіщення, а також встановлення в найбільших районах міста 5-ти сигнально-гучномовних пристроїв БО-FM-05-1.

Читайте також:"Вихідні у Кам'янці-Подільському"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#система оповіщення #цивільний захист #виконком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...