• Головна
  • У Хмельницькій області розпочав роботу центр підтримки публічних закупівель
15:01, 3 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Хмельницькій області розпочав роботу центр підтримки публічних закупівель

Зображення: "А Вежа"

Зображення: "А Вежа"

26 червня у приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації відбулась координаційна нарада з приводу участі малого та середнього підприємництва у публічних закупівлях на території Хмельницької області під головуванням голови Подільського Інституту Регіонального Розвитку, депутата Хмельницької обласної ради Віталія Олуйко, директора Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Романа Примуша, за участі представників Хмельницької обласної державної адміністрації, правоохоронних та контролюючих органів, журналістів та громадських активістів.

Під час координаційної наради було наголошено на проблемних питаннях участі малого та середнього підприємництва Хмельницької області у публічних закупівлях, які проводяться в регіоні. Так протягом 2018 року та січня-червня 2019 року в області 1 тисяча замовників провели 59,94 тис. закупівель на загальну суму 22,42 млрд грн, в закупівлі прийняло участь 9,9 тисяч учасників, з них лише 23% були учасники з Хмельницької області. Ще однією проблемою залишається недоліки у діях замовників під час проведення торгів. Із 59,94 тис. закупівель 4,52 тис. на суму 5,37 млрд грн не відбулись. Тобто майже 25% сум були не освоєні через те, що процедури не відбулись в більшості випадків з вини замовників.

З метою вирішення вказаних проблем, результатом координаційної наради стало підписання меморандуму між Подільським Інститутом Регіонального Розвитку та Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області про співпрацю і сприяння участі місцевого бізнесу у публічних закупівлях та презентація головою Подільського Інституту Регіонального Розвитку Віталієм Олуйко Центру підтримки публічних закупівель.

Як повідомив Віталій Олуйко, Центр підтримки публічних закупівель є платформою, яка об’єднує експертів, громадськість з метою сприяння замовникам у проведенні закупівель, допомогу участі бізнесу у закупівлях, навчання щодо участі у закупівлях, проведення моніторингу публічних закупівель на предмет порушень законодавства та інформування правоохоронних органів, сприяння реалізації державної політики в сфері публічних закупівель.

Центр підтримки публічних закупівель знаходиться в приміщенні Подільського Інституту Регіонального Розвитку за адресою м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2/1-А, офіс 306.

Читайте також:"Підтримка галузі освіти у Кам'янець-Подільському районі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кого б хотіли бачити у політиці?
проголосувало 148 відвідувачів
Нові обличчя.
20,9%
Кваліфікованих спеціалістів.
32,4%
Чесних людей.
46,6%
#публічні закупівлі #центр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...