• Головна
  • Підтримка галузі освіти у Кам'янець-Подільському районі
11:00, 2 липня 2019 р.

Підтримка галузі освіти у Кам'янець-Подільському районі

Фото: Володимир Мельниченко, Фейсбук

Фото: Володимир Мельниченко, Фейсбук

Галузь освіти є однією із ключових у розвитку громадянського суспільства. Починаючи з дошкілля та закінчуючи вищими навчальними закладами.

Реформуючи цю галузь, влада намагається максимально покращити надання освітніх послуг, запроваджуючи нові навчальні технології. На думку багатьох фахівців навчальна система, за якою працювала галузь освіти, дещо застаріла, враховуючи шалені темпи модернізації суспільства. Напевно тому депутатами Верховної Ради було підтримано Закон "Про освіту", в якому передбачається кардинально новий підхід до навчання учнів початкової ланки. Тепер він нам відомий як НУШ – нова українська школа. Вона передбачає виховання інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

Та будь-яке реформування передбачає цілу низку витрат, на які не завжди вистачає достатньої кількості коштів, а особливо якщо це сільські освітні заклади. Чомусь, так складається, що при розподілі коштів сільська освіта, зазвичай, пасе задніх.

Народний депутат Володимир Мельниченко, розуміючи фінансову ситуацію на місці, не знаходиться осторонь. Та намагається добиватися виділення коштів з бюджетів всіх рівнів для розвитку освіти у своєму окрузі (м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони).

На сьогодні за сприяння Володимира Мельниченка вдалось покращити рівень освітніх послуг у Кам’янець-Подільському районі.

У Слобідо-Рихтівській ЗОШ I-III ступенів за кошти державного бюджету зроблено капітальний ремонт спортивного залу - 299 тис. грн. Слобідсько-Рихтівська ЗОШ є однією з найбільших на Кам’янеччині, тому чимало коштів було виділено на поліпшення умов навчання: перекрито дах, встановлено модульну котельню, замінено меблі та оргтехніку.

У селі Чорнокозинці загальноосвітня школа I-III ступенів та заклад дошкільної освіти отримали 298 тис. грн на покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів та капітальний ремонт. На сьогодні ремонтні роботи знаходяться на стадії завершення, та вже з вересня 50 школярів та 15 дошкільнят будуть навчатися в оновленому приміщенні.

На оздоблення фасаду головного корпусу Довжоцького НВК "Загальноосвітня школа I-III ступенів, колегіум" вдалось залучити 299 тис. грн. та на ремонт вхідної групи корпусу – 299 тис. грн. Найближчим часом планується будівництво дитячого майданчику на території навчального закладу.

Заклади освіти Жванецької ОТГ із державного бюджету отримали 1 млн 173 тис. грн на придбання меблів та інвентарю для приготування їжі у харчоблок. Також будуть виділені кошти з місцевого бюджету 150 тис. грн співфінансування на дооснащення даних закладів додатковим технологічним та меблевим обладнанням.

Також вдалось залучити 117 тис. грн на завершення ремонту Кадиєвецької загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Варто також відмітити активну підтримку та відзначення Володимиром Мельниченко освітян Кам’янеччини. Ось, наприклад, цього року у травні на святі "Сузір’я талатнів", яке зібрало обдаровану молодь Кам’янець-Подільського району, школярі отримали від народного депутата України Володимира Мельниченка гамоти, грошові винагороди та путівки у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "ЕКО ЛЕНД".

Працюймо і багато гарних справ зробимо разом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Мельниченко #депутат #освіта #НУШ #ОВО 193
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...