• Головна
  • Юні кам'янецькі миротворці пройшли суворий вишкіл та військову підготовку
12:18, 26 березня 2019 р.
Надійне джерело

Юні кам'янецькі миротворці пройшли суворий вишкіл та військову підготовку

Фото: міська рада

Фото: міська рада

У Кам'янці-Подільському завершилася обласна школа виховників Джур та обласний збір ройових.

Заходи організовані та проведені Кам'янець-Подільською дитячою громадською організацією "Клуб юних миротворців" спільно з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА за фінансової підтримки управління молоді та спорту Хмельницької ОДА.

Програма обласного збору ройових була досить насиченою та багатогранною. На ранковій руханці діти ознайомилися з бойовим гопаком – українським бойовим мистецтвом на основі елементів традиційного козацького бою, вивчили основні елементи шабельного бою. Повідомляє міська рада.

Провели інтелектуальну гру-вікторину "Відун" для перевірки знань з історії України козацької доби та пограли в настільну гру "Українська революція 1917-1921 років".

Найбільше уваги приділялося вишколам. З окремими аспектами конкурсу строю та маршової пісні "Впоряд" і діями ройового під час виконання виду "Впоряд" присутніх ознайомив керівник гуртків військово-патріотичного виховання вчитель предмета "Захист Вітчизни" Володимир Барановський.

З принципами та правилами надання першої медичної допомоги учасників вишколу ознайомив Олег Коваль – лікар з медицини невідкладних станів, учасник миротворчих місій ООН у Південному Лівані. Діти не тільки прослухали лекцію, але й ознайомилися з оснащенням реанімобіля, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів та надання реанімаційної допомоги в критичних станах. 

Ознайомилися діти із широким спектром медикаментів, що перевозиться в знаменитій шухляді-укладанні. Діти вивчали різні методи накладання пов’язок та форм застосування перев’язувального матеріалу.

Уперше цього року в програму гри введено змагання "Саперна підготовка". Вишкіл із саперної справи проводив офіцер Центру розмінування, інструктор з мінно пошукової справи, учасник миротворчих місій Олексій Шиманський.

Використовуючи презентацію, він ознайомив всіх присутніх з вибухонебезпечними предметами та правилами поводження з ними, показав дітям цікавий фільм про роботу саперів Центру розмінування в зоні АТО та правила користування саперним щупом. Далі діти під керівництвом Володимира Барановського вчилися мінувати територію, а потім за допомогою саперного щупа виявляти та знешкоджувати "ворожі" міни.

Також вперше готувалися діти і до конкурсу "Метання гранати". Необхідно було, стоячи з окопу, кинути гранату у ціль, яка знаходиться на відстані 25 м.

Усі учасники обласного збору ройових та обласної школи виховників Джур взяли участь у проведенні флешмобу на підтримку полонених українських моряків ініційованого роєм "Подільські джури" Кам’янця-Подільського.

Читайте також: "Перенесення вихідних у 2019 році: скільки кам'янчани відпочиватимуть на Великдень"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, я твердо знаю за кого буду голосувати незалежно від попередніх рейтингів.
78,4%
Так, я змінив свій вибір, бо не бачу сенсу витрачати свій голос, якщо кандидат все одно не пройде в другий тур.
6,9%
Мені однаково, я не йду на вибори.
14,7%
#вишкіл #джура #військова підготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...