![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:57, 8 березня 2019 р.
Надійне джерело
З приходом весни кам'янчани стали менше травмуватись
![Зображення мережа Інтернет Зображення мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зображення мережа Інтернет
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає кам’янчан, що початок весни ще дуже нестабільний з точки зору температурного режиму й на зміну теплу може прийти різкий холод.
У такий перехідний період необхідно заздалегідь продумати, як вберегтися від простудних захворювань і зайнятися профілактикою.А за даними травмпункту міської лікарні, в період з 25 лютого по 4 березня в Кам’янці-Подільському зареєстровано 110 осіб, які постраждалих внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру (за попередній тиждень – 154 людини), в тому числі 36 дітей, повідомляє начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Юрій Крилов.
Медиками проведено 8 попередньо-хірургічних операцій, накладено 32 гіпси, 4 кам’янчан постраждалих внаслідок криміналу й 1 особа – в ДТП. Госпіталізовано 12 осіб, виробничі травми відсутні.
В порівнянні із минулим тижнем статистика травматизму знизилась.
За даними травмпункту міської лікарні, з 18 по 25 лютого в Кам’янці-Подільському зареєстровано 154 особи, які постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру (за попередній тиждень – 140 осіб). В тому числі 42 дитини (за попередній тиждень – 32). Проведено 5 попередньо-хірургічних операцій, накладено 23 гіпси (за попередній тиждень – 27). 13 осіб постраждали внаслідок криміналу, 2 особи - внаслідок ДТП. Госпіталізовано 10 осіб. Виробничі травми відсутні.
Бережіть своє здоров’я!
Читайте також:"У Кам'янці відбувся молодіжний форум "Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
На Вашу думку у Кам'янці-Подільському існує проблема із гральним бізнесом
проголосувало 413 відвідувачів
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
09:47, 16 липня
19:38, 24 липня
10:17, 25 липня
9
16:58, 18 липня
live comments feed...
Коментарі