• Головна
  • У Кам'янці відбувся молодіжний форум "Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства"
16:49, 7 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці відбувся молодіжний форум "Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства"

Фото: ДНЗ "Подільський центр ПТО"

Фото: ДНЗ "Подільський центр ПТО"

28 лютого в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі у співпраці коледжу з ДНЗ "Подільський центр ПТО" відбувся молодіжний форум "Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства".

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Вадим Анатолійович Савчук, заступник міського голови, який передав найкращі вітання від голови Кам’янець-Подільської міської ради Михайла Євстафійовича Сімашкевича, а також подякував молоді міста "за ту активність, в результаті якої Кам’янець-Подільський сьогодні отримав статус Молодіжної столиці 2019". Вадим Анатолійович поділився враженнями від презентації в Кабінеті Міністрів України заходів, що плануються в 2019 році в Кам’янці-Подільському, а директору коледжу – Тріпаку Мар’яну Миколайовичу – урочисто вручив Паспорт громадянина Молодіжної столиці України, який також доступний для кожного студента у електронному варіанті й передбачає ряд заохочень для кам’янчан та, зокрема, для молоді міста, повідомляє прес-служба ДНЗ "Подільський центр ПТО".

Ще одна справжня історична подія відбулась на відкритті форуму – Подільський спеціальний коледж став першим вищим навчальним закладом, в якому прозвучав гімн Молодіжної столиці України. Гурт "Експансія" виконав гімн, а усі присутні підтримували їх оплесками.

Фото: ДНЗ "Подільський центр ПТО"

Читайте також:"У Кам'янці розпочинають реалізовувати проекти за кошти Громадського бюджету"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
#молодіжний форму #ПТО #Подільський центр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...