• Головна
  • Кам'янець-Подільські депутати вимагають перевірок операторів державних лотерей
16:23, 28 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільські депутати вимагають перевірок операторів державних лотерей

Фото: 3849.com.ua

Фото: 3849.com.ua

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради, на 69 (позачерговій) сесії 21 лютого, одностайно звернулися до органів центральної влади з вимогою почати вирішення проблеми грального бізнесу.

Зокрема, у зверненні йдеться, що депутати Кам’янець-Подільської міської ради, занепокоєні ситуацією, що склалася в сфері грального бізнесу. Незважаючи на закон 2009 року "Про заборону грального бізнесу в Україні", яким забороняється гральний бізнес, у м. Кам’янці-Подільському масово почали розповсюджуватись азартні ігри через відкриття Інтернет-клубів та закладів під виглядом різних лотерей. Гральні автомати заполонили приміщення перших поверхів житлових будинків. Підприємства торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства перетворюються на  заклади грального бізнесу. 

Чисельні скарги громадян, незадоволених зростанням мережі гральних закладів на території міста, спонукали депутатів звернутись до Президента України Порошенка П.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, за допомогою, адже місто Кам’янець-Подільський – місто молоді: тут навчаються понад 30 тис. студентів.

Адже, непередбачені  контролюючі повноваження з боку органів місцевого самоврядування у сфері господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів, тобто на законодавчому рівні органи місцевого самоврядування позбавлені можливості  впливати на упорядкування діяльності та розташування гральних закладів.

Серед вимог місцевих депутатів:

  • Провести перевірки на законність діяльності суб’єктів господарювання, які під виглядом операторів державних лотерей надають тіньові послуги у сфері грального бізнесу та, в разі виявлення незаконної діяльності, вжити всіх можливих заходів щодо її припинення.
  • Притягнути суб’єктів господарювання за здійснення незаконної діяльності у сфері грального бізнесу до відповідальності, передбаченої Законом України "Про заборону грального бізнесу в Україні" та Кримінальним кодексом України.
  • Розробити, погодити та подати для схвалення у встановленому законодавством порядку зміни до законодавства, які полягають у застосуванні єдиних підходів щодо визначення механізму державного регулювання сфери азартних ігор, у тому числі лотерей в Україні, що при збереженні прибутковості сфери азартних ігор, здійснюватиме дієвий захист гравців, а також забезпечення невідкладних потреб наповнення державного та місцевих бюджетів, захисту прав і законних інтересів громадян.

Читайте також:"17-річного кам'янчанина засудили до трьох років позбавлення волі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
#гальний бізнес #звернення #депутати #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...