• Головна
  • Кам’янець-Подільський взаємодіятиме з ЮНІСЕФ
09:38, 15 лютого 2019 р.

Кам’янець-Подільський взаємодіятиме з ЮНІСЕФ

Фото: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Фото: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Ініціативна група, до якої увійшли представники місцевої влади, правоохоронці, освітяни, соціальні працівники, громадські активісти та молодь, зокрема, представники молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА", презентували план дій на найближчі два роки з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей та молоді".

Наразі Кам’янець-Подільський має статус громади-кандидата — зі ста міст України Кам’янець увійшов до двадцятки тих, які першими реалізовуватимуть зазначену ініціативу. У головному офісі ЮНІСЕФ 21 грудня було підписано меморандум про наміри та взаємодію між представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Кам’янець-Подільською міською радою щодо участі міста в цій програмі та отримано статус міста-кандидата, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Якщо місто виконає всі умови, поставлені ЮНІСЕФ, то отримає не просто статус громади, дружньої до дітей та молоді, але й фінансування від держави на відстоювання їхніх прав. Ці права, а саме — право бути почутим, право на безпеку, право на дитинство, право на визнання, повагу та справедливе ставлення, право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист — є стратегічними цілями ініціативи. Відповідно до них і розроблено комплекс заходів, які реалізовуватимуться в місті протягом найближчих двох років.

Додамо, що ініціатива "Громада, дружня до дітей та молоді" — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. З часу створення у 1996 році до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива "Громада, дружня до дітей та молоді" охоплює понад 30 мільйонів дітей.

Читайте також:"Лікарі первинно медико-санітарної допомоги Кам'янеччини отримали автомобілі "Renault DUSTER"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...