• Головна
  • Лікарі первинно медико-санітарної допомоги Кам'янеччини отримали автомобілі "Renault DUSTER"
13:22, 14 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Лікарі первинно медико-санітарної допомоги Кам'янеччини отримали автомобілі "Renault DUSTER"

Фото: Хмельницька ОДА

Фото: Хмельницька ОДА

Сьогодні, 14 лютого, на головній площі Хмельницького голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та народний депутат України Андрій Шинькович під час урочистої церемонії вручили головним лікарям центрів ПМСД ключі від 23 нових легкових автомобілів "Renault DUSTER" для амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються на Хмельниччині відповідно до програми Президента України “Доступна медицина”.

Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот влади і суспільства, тому на державному рівні саме цю галузь визначено другою за важливістю після армії, де негайно потрібні зміни. Уже зараз завдяки системним та чітким крокам керівництва держави ми можемо оцінити результати цих реформ. Довгі роки медицині не приділялася достатня увага, а фінансування здійснювалося за залишковим принципом. Лише в останні роки відбулися докорінні зміни: ремонтуються та будуються нові лікувальні корпуси лікарень, у медичних закладах з’являється сучасне обладнання. Змінюється принцип фінансування медичних послуг, бо відтепер воно починає відбуватися за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". Сьогоднішній день також є яскравим свідченням цих змін, адже ці чудові автомобілі допоможуть лікарям на селі зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими навіть для найвіддаленіших куточків області. І це лише перші кроки на цьому довгому і нелегкому шляху реформування медичної галузі, бо здоров’я людей завжди має бути в центрі уваги влади, – сказав Вадим Миколайович.

Також голова адміністрації наголосив, що успіх медичної реформи, як і успіх усіх позитивних перетворень в країні, залежить від кожного з нас. Адже, якщо ми хочемо жити в заможній країні, то маємо докласти максимум зусиль до її цивілізованої розбудови.Очільник області побажав, аби новенькі автомобілі сприяли покращенню роботи медика на селі та швидкому наданні медичних послуг, повідомляє Хмельницька ОДА.

Для отримання автомобілів  на захід були запрошенні завідуючі наступних амбулаторій Кам'янець-Подільського району:

  • головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Кам-Подільського району – Ростецький Станіслав Францович.
  • Китайгородська сільська ОТГ, завідуючий Вихватнівської амбулаторії – Якубовський Броніслав Станіславович – 1920 – підписаних декларацій.
  • Слобідсько-Кульчієвецька сільська ОТГ, завідуюча Шутнівецькоїамбулаторії – Стрельбіцька Тетяна Петрівна – 1520 – підписаних декларацій.
  • Гуменецька селищна ОТГ, головний лікар Гуменецького центру первинної медико-санітарної – Здоровецький Дмитро Миколайович завідуюча Голосківської амбулаторії – Трофимчук Тамара Григорівна – 1284 – підписаних декларацій.

Фото: Хмельницька ОДА

Довідково: Автомобілі закуплені відповідно до вимог Мінрегіону, повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Автомобілі 2018 року випуску, сертифіковані на відповідність вимогам активної, пасивної безпеки та захисту довкілля згідно з міжнародними технічними регламентами. Вартість 27 автомобілів – 15,6 млн грн,: 13,5 млн грн – кошти з державного бюджету, 2,1 млн грн – з місцевих бюджетів. Вартість одного автомобіля 580 тис. грн.

Читайте також:"Кам'янчанка "взяла" фіктивну позику"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницька ОДА #авто #лікарі #ПМСД
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...