• Головна
  • Поліцейські та ветеринари Кам'янця об'єднаються
09:20, 25 січня 2019 р.
Надійне джерело

Поліцейські та ветеринари Кам'янця об'єднаються

Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

24 січня у Кам’янці-Подільському за ініціативи Національної поліції України відбулась робоча зустріч поліцейських з працівниками Подільського державного аграрно-технічного університету.

Під час зустрічі її учасники обговорили можливість створення у виші спеціального навчального курсу, на якому в майбутньому могли б здобувати спеціальну ветеринарну освіту кінологи з правоохоронних структур.

У обговоренні взяли участь заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Вадим Матвійчук, заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Ярослав Красьоха, начальник кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області Олексій Дяк, начальник Кам’янець-Подільського відділу поліції Юрій Білянський, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Тетяна Білик, проректор із навчальної роботи Ірина Ясінецька, декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Олег Цвігун, завідувач кафедри мікробіології, фармакології гігієни тварин Тетяна Супрович. Повідомляє сектор комунікації поліції у Хмельницькій області.

Даний проект був ініційований Міністерством внутрішніх справ України. Мета його впровадження — розвиток кінологічної служби та розширення її можливостей під час виконання службових завдань у секторі безпеки і оборони. Проект спрямований на отримання працівниками кінологічних служб більш глибоких професійних знань у сфері ветеринарної медицини, адже медичні знання неабияк необхідні кінологам у їхній повсякденній роботі. 

Читайте також: "Як в області розподілять майже 600 млн. додаткових коштів на освіту і медицину?"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ветеринари #кінологи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...