
10:57, 15 січня 2019 р.
Надійне джерело
Юні кам'янецькі футболісти на турнірі у місті Чернівці

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради
Кам’янець-Подільська ДЮСШ №2 взяла участь у турнірі з футзалу пам'яті М. Брєєва та П. Сочнєва 3-4 січня у м. Чернівці.
У турнірі взяли участь такі команти:
- "КРИСТАЛ" Чортків;
- "БУКОВИНА "Чурнівці, ДЮСШ-1 "ОСВІТА" Чернівці;
- ДЮСШ ГОРОДЕНКА "СПОРТЛІДЕР +" Хмельницький;
- "БЕРДА" Чорнівка;
- "ЮНІСТЬ" Мамаївці.
За результатами проведених ігор та набраних балів наша команда посіла четверте місце, повідомляє управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради
Читайте також:"Як навчають соціальному підприємництву ветеранів АТО у Кам'янці-Подільському"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
17
15:10, 22 червня
13:44, 17 червня
9
16:57, 25 червня
111
Коментарі