• Головна
  • У Кам'янці конкурс учнівських і студентських бізнес-проектів визначив призерів
10:13, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Кам'янці конкурс учнівських і студентських бізнес-проектів визначив призерів

У Кам'янці конкурс учнівських і студентських бізнес-проектів визначив призерів

У рамках профорієнтаційного проекту "Від мрії до дії" пройшов обласний очно-заочний конкурс "Живи і працюй на Хмельниччині", під час якого учні 9-11 класів загальноосвітніх та учні професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області захищали свої бізнес-проекти.

Метою є мотивація до самозайнятості, легальної праці, сприяння розвитку підприємницького потенціалу молоді. Оцінювали бізнес-проекти начальник відділу обслуговування платників Кам’янець-Подільського управління ДФС І.М. Лісовий, заступник директора департаменту та розвитку інфраструктури міста МВК І.А. Кульчицька, завідувач відділу молоді департаменту гуманітарної політики Л.С. Шкира, начальник ЦСССДМ Ю.В. Побережна, директор МЦЗ Н.І Постова, начальник відділу роботодавців МЦЗ Ж.П. Боднар, голова громадської організації "Подільський край" Т. Філатов, повідомляє провідний фахівець з профорієнтаціївідділу активної підтримки безробітних Леся Нечитайло.

Всі учасники конкурсу під час презентації своїх проектів виявили неабияку зацікавленість та патріотичне ставлення до економічного розвитку і майбутнього рідного краю, продемонстрували високі знання з основ підприємництва, планування та ведення бізнесу. Членам журі  нелегко було визначитись з переможцем, адже усі бізнес-проекти були надзвичайно креативними, актуальними та корисними для економіки та культурного розвитку нашого краю.

Тому І місце віддали проектам учнів ЗОШ №6 на тему "Будівництво підземних паркінгів і торгових центрів під пішохідними зонами" та учнів НВК №9 ім. А. Трояна "Постачання вторинної сировини для переробки на сміттєпереробні підприємства".

ІІ місце посіли проекти ЗОШ №10 "Переробка твердих побутових відходів у м. Кам’янець-Подільський" та Кам’янець-Подільського ліцею "Медичний автомат самообслуговування".

ІІІ місце розділили між собою ДНЗ Подільський ЦПТО з проектом "Перукарня "з нуля" та ЗОШ №11 з проектом "Навчаємось разом із дітьми".

Бажаємо переможцям ІІ туру конкурсу достойних суперників у ІІІ турі в Хмельницькому та перемоги у фіналі!

Фото: Офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

Читайте також:"Міський етап учнівської олімпіади з математики визначив представників на область"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес проекти #конкурс #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...