• Головна
  • Розподіл коштів, Хартія рівності, земельні питання - насичена сесія міської ради
09:16, 8 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Розподіл коштів, Хартія рівності, земельні питання - насичена сесія міської ради

Розподіл коштів, Хартія рівності, земельні питання - насичена сесія міської ради

Депутати розглянули 15 питань порядку денного, 126 рішень земельного характеру та 20 додаткових питань.

Народні обранці виділили кошти у розмірі 200 тис. гривень на придбання компресорів для стоматологічної поліклініки, 300 тис. гривень на пільгові перевезення. Також не забули і про наших ювілярів, яким виповнюється 90, 95 та 100 років, для них виділили кошти на придбання подарунків у розмірі 38 тис. гривень. На ямковий ремонт міських доріг виділено 400 тис. гривень та 50 тис. гривень для садочка №17, де стався порив каналізаційних мереж, повідомляє прес-служба міської ради.

Підтримали депутати пропозицію представників Духовної ради міста та зняли з розгляду проект рішення "Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад".

Своїм одностайним рішенням міська рада підтримала звернення до керівництва країни щодо недопущення збільшення ціни на пальне.

Створили народні обранці тимчасову комісію з контролю за дотриманням вимог умов конкурсу та правил пасажирських перевезень перевізниками міста.

Заслухали на засіданні інформацію на виконання доручень 59 та 60 сесій міської ради про напрацювання алгоритму дій міської ради в частині призупинення діяльності ПАТ "Гіпсовик" та результати перевірки повітря навколо промислової зони у кварталі, обмеженому вулицями Індустріальна та Черняхівського.

Під час розгляду земельних питань депутати одноголосно підтримали рішення щодо виділення земельних ділянок 5 учасникам бойових дій на сході України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #міська рада #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...