![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:34, 17 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі школярі перші в області з математики
![Кам'янецькі школярі перші в області з математики Кам'янецькі школярі перші в області з математики](/dist-assets/images/cap.jpg)
13 жовтня на базі Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2 проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру з математики.
Серед 10 команд Хмельниччини збірна команда "МathCoin" (керівник Стремінська Ірина Дмитрівна, вчитель математики ліцею) виборола I місце в обласному етапі Всеукраїнського учнівського турніру з математики, повідомляє прес-служба управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.
Вітаємо переможців турніру з математики Зегельмана Марка (капітан команди), Іванюка Романа (уч. 11 кл., ліцей), Середюка Валентина (уч. 10 кл., НВК №14) та Наливайка Іллю (уч. 9 кл., НВК №14).
Дякуємо за співпрацю Зеленському Олексію Віталійовичу, кандидату фізико-математичних наук, доценту кафедри математики К-ПНУ імені Івана Огієнка у підготовці учнівської команди до турніру.
Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради
Читайте також:"На виставці у Бельгії будуть представлені роботи ювелірів із Кам'янця-Подільського"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:38, 24 липня
22
10:00, 19 липня
11
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
10:17, 25 липня
11
live comments feed...
Коментарі