• Головна
  • Волонтерський флешмоб "Декларуємо доходи, вчасно!"
15:38, 1 травня 2018 р.
Надійне джерело

Волонтерський флешмоб "Декларуємо доходи, вчасно!"

Волонтерський флешмоб "Декларуємо доходи, вчасно!"

У древньому Кам’янці-Подільському кампанія «Декларування-2018» завершилась сучасним волонтерським флешмобом.

У результативному завершенні кампанії декларування доходів та майнового стану фахівцям Кам’янець-Подільської ОДПІ допомагають добровільні помічники-волонтери, які втілюють креативні методи доведення інформації до свідомості спільноти. Цього разу податківці разом з волонтерами біля Центрального ринку міста провели флешмоб «Декларуємо доходи, вчасно!», під час якого спілкуючись з громадянами, безкоштовно розповсюджували листівки про порядок декларування доходів громадян одержаних у 2017 році та календарики «Декларування-2018».

У вільний від навчання час студенти Кам’янець–Подільської філії Національного університету ДФС України залюбки допомагають фахівцям ОДПІ. Тож у місті над Смотричем вже стало доброю традицією залучити до волонтерської діяльності молодих добровільних помічників-студентів.

Волонтерський флешмоб "Декларуємо доходи, вчасно!", фото-1

Без сумніву, визначною віхою у волонтерській діяльності є період декларування доходів громадян. Волонтери в цей час проявляють високий рівень знань податкового законодавства під час надання консультацій платникам податків з питань декларування, а також інформування населення про діяльність фіскальної служби. Саме це стає містком для встановлення взаєморозуміння і поваги між кам’янчанами та податківцями.

Особливу увагу під час флешмобу волонтерами було звернуто на граничний термін подання декларації про майновий стан та доходи. Вони наголошували, що в цьому році останній день декларування доходів – 2 травня.

«Така форма співпраці податківців з студентами–волонтерами надає можливість ще більше порозумітись з платниками податків та громадянами міста і району. Студенти ж на практиці перевіряють власні знання чинного законодавства, уміння спілкуватись з людьми. Тим паче невдовзі вони стануть економістами, фінансистами, податківцями і у практичній роботі реалізовуватимуть напрацьовані знання і методи економічного мислення», - підсумував начальник Кам'янець-Подільської ОДПІ Ігор Бєлко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
місцем розташування
34,5%
престижністю
6,6%
матеріально-технічною базою
5,2%
відгуками
9,6%
якістю освіти
31,4%
симпатією до вчителя який набирає(в) 1-й клас
12,7%
#ДСФ #флешмоб #декларації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...