• Головна
  • Кам'янецькі діти вибороли призове місце у Всеукраїнському конкурсі
10:10, 20 лютого 2018 р.

Кам'янецькі діти вибороли призове місце у Всеукраїнському конкурсі

Кам'янецькі діти вибороли призове місце у Всеукраїнському конкурсі

У Києві завершилося підсумовування фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок, який нещодавно проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Щорічний конкурс, у якому активну участь приймали учні та юннати Хмельниччини, проводився натуралістами протягом минулого року. Під час його проведення організаторами і учасниками були розроблені й видані змістовні методичні матеріали з питань учнівського дослідництва в аграрному секторі, проводилися семінари-практикуми, консультації та інші дії, які сприяли підвищенню ефективності роботи дітей і учнівської молоді на учнівських навчально-дослідних земельних ділянках.

Педагоги і юннати Хмельниччини – учасники заходу - гідно представили себе у фіналі, а їхні результати практичної дослідницької діяльності отримали високу оцінку.

Відповідно до підсумкового рішення журі, дипломом ІІ ступеню Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міносвіти нагороджено нагороджено колектив гуртківців еколого-натуралістичного відділу Позашкільного навчально-виховного об’єднання Кам’янця-Подільського - завідувач УНДЗД: Наталія Гільфанова, повідомляють на сайті міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #ПНВО #юнати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...