Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: математика та інформатика

Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: математика та інформатика

На початку грудня продовжується проведення ІІ етапу предметних олімпіад, переможці яких матимуть змогу перейти на обласний рівень.

Вже проведено олімпіади з 6 предметів - трудового навчання, української мови, фізики, історії, астрономії та географії.

Вихідними було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

6 клас: І місце – Андруховський Денис СЗОШ №5 (Мякотіна О.М.), ІІ місце – Боднар Володимир СЗОШ №1 (Павлуцький М.Л.), Завтрак Дар’я НВК №14 (Мельник І.В.), Фенцур Микита ЗОШ №15 (Підгородецька В.М.), Гулько Владислав ЗОШ №17 (Кухаришина Н.Ю.), Кролик Костянтин НВК «Антей» (Печена Т.А.), ІІІ місце – Ількович Вікторія ЗОШ №2 (Савицька Т.І.), Марченко Юрій ЗОШ №6 (Величко Р.П.), Кузик Максим ЗОШ №6 (Шевченко Г.В.).

7 клас: І місце – Сапожник Катріна НВК «Антей» (Печена Т.А.), ІІ місце – Королюк Яна НВК «Антей» (Печена Т.А.), Рибчук Дар’я НВК №13 (Мосьондз С.В.), Мальченко Ольга ЗОШ №8 (Назарова І.О.), ІІІ місце – Миронович Ростислав ЗОШ №6 (Павлуцька Л.К.), Овсяніков Олександр ЗОШ №7 (Пушкарук А.М.), Смотриковський Леонід ЗОШ №10 (Пташнік О.В.), Шафранський Андрій ЗОШ №12 (Чайковський С.М.), Воронюк Антоніна ЗОШ №15 (Підгородецька В.М.).

8 клас:I місце– Наливайко Ілля НВК №14 (Лелявина Н.М.), II місце– Мазур Олександр СЗОШ №5 (Матвіюк Л.О.), Тищук Ілля НВК №13 (Дзізінська О.В.),III місце – Тягай Богдан СЗОШ №1 (Теличко І.І.), Федоров Денис НВК №3 (Лічкевич В.Г.), Юзвак Назар ЗОШ №6 (Шамрай Л.А.), Фаріон Анастасія ЗОШ №10 (Пташнік О.В.), Мазій Владислава ліцей (Левицька Г.О.).

9 клас:I місце– Середюк Валентин НВК №14 (Білоус А.В.),II місце– Березіна Анна НВК «Антей» (Печена Т.А.), Лельошкін Владислав НВК №3 (Образумова А.А.),III місце– Сікора Анатолій ЗОШ №7 (Матвійчук М.С.), Ковальчук Анна ЗОШ №11 (Запорожченко Н.В.), Михайлова Олександра НВК №13 (Пазенюк І.В.), Швець Марія ЗОШ №15 (Тарасенко Н.С.), Рибак Яна-Марія ліцей (Волкова Н.М.).

10 клас:I місце– Королюк Ярослав НВК «Антей» (Ямполь Ю.М.),II місце– Іванюк Роман ліцей (Стремінська І.Д.), Зегельман Марк ліцей (Стремінська І.Д.),III місце– Широкоралюк Вікторія ЗОШ №10 (Колендзян О.С.), Букантас Анастасія НВК №9 (Когунь В.П.).

11 клас:I місце– Боднар Олександр СЗОШ №1 (Павлуцький М.Л.), II місце– Півторак Каріна ліцей (Ромен М.В.), III місце– Боднар Яна ЗОШ №15 (Рудюк С.В.), Шахрай Яна ЗОШ №12 (Сисик О.В.), Велегін Павло ЗОШ №10 (Пташнік О.В.), Юрчук Мирослав ЗОШ №8 (Назарова І.О.).

ЗООП:I місце– Боднар Антон КПЛзПВФ (Телендій О.А.), ІІ місце – Поліщук Максим школа-інтернат «Славутинка» (Поліщук Л.Ф.),III місце– Колтєв Олександр школа-інтернат «Славутинка» (Поліщук Л.Ф.), Крикун Даніела спецшкола-інтернат (Турчак Л.М.), Лещинський Броніслав КПЛзПВФ (Грудська Н.Д.), Косінов Михайло КПЛзПВФ (Телендій О.А.).

Також вихідними було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Фахове журі визначило призерів олімпіади.

6-8 класи: І місце – Мазій Владислава ліцей (Деркач А.М.), ІІ місце – Мазур Олександр СЗОШ №5 (Мулик В.В.), Андруховський Денис СЗОШ №5 (Мулик В.В.), ІІІ місце – Колодяжний Єгор СЗОШ №5 (Мулик В.В.), Насобков Тимофій СЗОШ №5 (Мулик В.В.).

11 клас:III місце– Шевчук Олексій військовий ліцей (Поритко О.П.).

олімпіади математика інформатика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
208 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073