Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: історія, фізика

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

На даний момент проведено олімпіади уже з 2 предметів: трудове навчання та українська мова.

18 листопада на базі ЗОШ №2 проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якій взяли участь 93 учні закладів загальної середньої освіти міста (з них 12 учнів - з закладів освіти обласного підпорядкування).

7 клас: I місце - Токарчук Маргарита ЗОШ №8 (Атаманюк С.В.), II місце - Гораш Валерія Віталіївна СЗОШ №5 (Касапчук С.Я.), Гораш Валерія СЗОШ №5 (Ляхоцька О.Є.), Підпалюк Віталій НВК №14 (Андреєва О.С.), III місце - Греділь Іван СЗОШ №1 (Телічко І.І.), Велігін Артем ЗОШ №6 (Козунь Л.І.), Полудняк Богдан НВК №9 (Студенець І.В.), Рибчук Дар’я НВК №13 (Єленчак Т.О.), Королюк Яна НВК "Антей" (Задоян М.Г.).

8 клас: I місце - Наливайко Ілля НВК №14 (Андреєва О.С.), II місце - Колодяжний Єгор СЗОШ №5 (Ляхоцька О.Є.), Бурбенко Олександра ЗОШ №17 (Лізнюк Л.І.), Мушеник Катерина НВК "Антей" (Задоян М.Г.), III місце - Касапчук Поліна ЗОШ №8 (Атаманюк  С.В.), Фаріон Анастасія ЗОШ №10 (Олійник М.Є.), Урбанюк Андрій ЗОШ №12 (Гордєєва І.Є.), Карвасарський Андрій ЗОШ №15 (Рудюк С.В.), Постовий Олексій ЗОШ №16 (Павлюк Н.В.).

9 клас: I місце - Уриш Вікторія ліцей (Смольницький Ю.М.), II місце -  Семенишен Максим НВК №3 (Касапчук С.Я.), Середюк Валентин НВК №14 (Комарницька О.Ф.), III місце -  Гуменюк Андрій СЗОШ №1 (Теличко І.І.), Бабелюк Вадим НВК №9 (Студенець І.В.), Ковальчук Анна ЗОШ №11 (Сорочинська Г.В.), Хомов Валентин НВК № 14 (Комарницька О.Ф.).

10 клас: I місце - Іванюк Роман ліцей (Смольницький Ю.М.), II місце -  Заводовська Єлізавета НВК №14 (Андрєєва О.С.), Гордєєва Софія ліцей (Смольницький Ю.М.), Королюк Ярослав НВК "Антей" (Задоян М.Г.), III місце - Широкорадюк Вікторія ЗОШ №10 (Олійник М.Є.), Кулявий Михайло ЗОШ № 16 (Павлюк Н.В.).

11 клас: I місяць - Боднар Олександр СЗОШ №1 (Теличко І.І.), II місце - Боднар Вікторія ЗОШ №15 (Григорак С.С.), Павлюк Богдан ЗОШ №16 (Павлюк Н.В.), III місце - Шахрай Яна ЗОШ №12 (Гордєєва І.Є.).

ЗООП: II місце -  Коптєв Олександр спец. шк.-інт. "Славутинка" (Діновська К.О.), Поліщук Максим спец. шк.-інт. "Славутинка" (Уляніцкий Ю.В.), Мішевська Олена спец. школа-інтернат (Жирнова Ж.О.), III місце - Косінов Михайло КПЛзПВФП (Забігалюк Г.М.).

19 листопада на базі історичного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Участь в олімпіаді взяли 79 учнів: 67 – з закладів освіти міста та 12 – з закладів освіти обласного підпорядкування.

Фахове журі у складі викладачів університету та учителів закладів освіти міста, очолюване деканом історичного факультету, кандидатом історичних наук Володимиром Дубінським, визначило призерів олімпіади.

8 клас: I місце - Степанова Надія ЗОШ №17 (Морозюк С.М.), II місце - Верстюк Олександр НВК "Антей" (Верстюк В.В.), III місце - Ратушняк Влада ЗОШ №8 (Мельницька Ю.В.), Сеник Богдан ЗОШ №12 (Гайдамашко О.С.), Слободян Олег НВК №13 (Веселовська Л.І.).

9 клас: I місце - Дзюба Володимир НВК "Антей" (Верстюк В.В.), II місце - Слободян Уляна НВК №3 (Мельник О.А.), Пепевський Михайло НВК №9 (Нетеча Я.І.), III місце - Цішковський Максим СЗОШ №1 (Судець В.В.), Лупійчук дарія СЗОШ №5 (Задорожна Р.Б.), Потапова Інна ЗОШ №10 (Ковальська А.А.), Цимбалюк Крістіні НВК №13 (Кушнір Я.П.).

10 клас: I місце - Куцуняк Валентина НВК №9 (Нетеча Я.І.), II місце - Бакай Катерина ЗОШ №7 (Демчинська М.В.), Гай Анастасія НВК №9 (Нетеча Я.І.), III місце - Місюк Катерина ЗОШ №10 (Ковальська А.А.), Нетеча Єлизавета НВК №14 (Омаров С.М.), Матіюк Олександра ЗОШ №17 (Морозюк І.В.), Мельничук Богдан ліцей (Пристай А.В.), Королюк Ярослав НВК "Антей" (Версюк В.В.). 

11 клас: I місце - Буток Олександр НВк №14 (Ганаба В.В.), II місце - Олійник Роман ЗОШ №10 (Булдакова Л.П.), Хоміч Богдан НВК №14 (Ганаба В.В.), Куца Анастасія ЗОш №16 (Ващук Д.П.), III місце - Шлапай Марія СЗОШ №5 (Воронюк Л.А.), Дужев Михайло ліцей (Атаманчук С.І.).

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Викладення
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань. Для оцінок та рецензій використовуйте форму відгуку