3849.com.ua

Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: географія та астрономія

У кінці листопада продовжується проведення ІІ етапу предметних олімпіад, переможці яких матимуть змогу перейти на обласний рівень.

Вже проведено олімпіади з 4 предметів - трудового навчання, української мови, фізики та історії.

25 листопада було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка проходила у ЗОШ №2.

8 клас: I місце - Калинюк Дар'я НВК "Антей" (Бучковський О.В.), II місце - Чепурний Дмитро ліцей (Матвійчук Т.М.), Макар Василь НВК №14 (Кирик М.М.), Сеник Богдан ЗОШ №12 (Гудима О.М.), III місце - Савель Сергій ЗОШ №17 (Мисько Т.О.), Карвасарський Андрій ЗОШ №15 (Савич О.І.), Тищук Ілля НВК №13 (Гладиш О.В.), Рушелюк Дмитро ЗОШ №8 (Ракоча І.В.), Пшеничнюк Максим НВК №3 (Нестерова Г.І.).

9 клас: I місце - Уриш Вікторія ліцей (Матвійчук Т.М.), II місце - Васютін владислав ЗОШ №11 (Маліщук В.М.), Семенишин Максим НВК №3 (Нестерова Г.І.), III місце - Пацулко Єлизавета СЗОШ №1 (Руда Е.Б.), Прокопій Олексій ЗОШ №2 (Гейтал і.В.), Свенський Ілля ЗОШ №12 (Гудима О.М.), Хомов Валентин НВК № 14 (Годнюк О.В.), Свіцька Марія ЗОШ № 15 (Савич О.І.).

10 клас: I місце – Мусатов Ярослав ліцей (Матвійчук Т.М.), II місце - Кулявий Михайло ЗОШ №16 (Фреюк Г.С.), Нетеча Єлизавета НВК №14 (Годнюк О.В.), III місце – Жмудовський Андрій НВК «Антей» (Бучковська О.В.), Вдовиченко Вікторія ЗОШ №17 (Воронцова Г.С.), Подгурний Давід НВК №13 (Гладиш О.В.), Панцир Олена НВК №9 (Жило О.А.), Слободян Анастасія ЗОШ №6 (Бойко В.А.).

11 клас: I місце – Чорнобай Денис ліцей (Матвійчук Т.Н.), II місце – Деркач Інна НВК №3 (Нестерова Г.І.), III місце – Куца Анастасія ЗОШ №16 (Фреюк Г.С.), Олькова Інна ЗОШ №12 (Гудима О.М.).

ЗООП: I місце - Ліпецький Павло КПЛзПВФ (Гарбар В.В.), III місце – Криворучко Елладій КПЛзПВФ (Гарбар В.В.).

26 листопада було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у ЗОШ №2. Фахове журі визначило призерів олімпіади.

10 клас: I місце – Зегельман Марк ліцей (Смольницький Ю.М.), II місце – Андруховський Денис СЗОШ №5 (Люхоцька О.Є.), III місце – Гордєєва Софія ліцей (Смольницький Ю.М.), Матіюк Олександр ЗОШ №17 (Лізнюк Л.І.).

11 клас: I місце – Боднар Олександр СЗОШ №1 (Теличко І.І.), II місце – Павлюк Богдан ЗОШ №16 (Павлюк Н.В.), III місце – Ільчик Олександр НВК №3 (Касапчук С.Я.).

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Основний принцип - «відвідувай - відписувай ». Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Викладення
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати