![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:26, 30 листопада 2017 р.
У Кам'янці відбувся "Парад країн"
![У Кам'янці відбувся "Парад країн" У Кам'янці відбувся "Парад країн"](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 листопада у НВК №13 відбулося свято під назвою «Парад країн». Діти готувались до заходу дуже ретельно: знайомились з історико-географічними, національними, культурними особливостями країни, яку представляли, переглядали різні відеоматеріали.
З самого ранку кожен клас був прикрашений в національному стилі, виставлені цікаві експозиції, кулінарні вироби. Гостей зустрічали учні в народному одязі, в класах звучала етнічна музика, вітання на мові країни.
По обіді в урочисто прикрашеній залі відбувся гала-концерт. Почалось дійство із Гімну Євросоюзу, після чого діти демонстрували пісні та танці різних країн. Завершилось свято феєричним флешмобом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
09:47, 16 липня
19:38, 24 липня
10:17, 25 липня
9
16:58, 18 липня
live comments feed...
Коментарі