Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині

Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині

Освіта за кордоном з кожним роком все більше приваблює українських студентів, адже це можливість отримати європейський досвід, диплом, який визнається в усьому світі, перспективи подальшого працевлаштування та повноцінного переїзду в Європу. Тому батьки та випускники все частіше розглядають варіанти альтернативного навчання за межами України.

28 жовтня у готелі «7 днів» відбулася зустріч із представником київської компанії «BUD’-SK», які із 2017 року розпочинають працювати у Кам’янці-Подільському. Представляти інтереси «BUD’-SK» та консультувати камянецьких абітурієнтів буде компанія «Камелот-X». Охочих розглянути Словаччину, як варіант для здобуття освіти, зібралось вдосталь, це підтверджує направленість нашої молоді на європейське майбутнє.

Пухкий Богдан Володимирович презентував слухачам перлину Європи – Словаччину, яка вважається найбезпечнішою країною; осередком розвинутої інфраструктури, такі компанії, як Samsung, Volkswagen, Volvo, IBM та багато інших, мають на території Словаччини свої концерни; країна із багатою історією та архітектурою; одна із найзеленіших країн ЄС. А найголовніше те, що Словаччина зацікавлена у кадрах з інших країн, зокрема з України, Росії, Білорусії.

Дану країну для здобуття освіти чомусь не так часто розглядають і навіть втрачають із поля зору, даремно, адже є ряд переваг та цікавих особливостей, наприклад:

  • безкоштовне навчання для українців в державних університетах;
  • можливість отримання стипендії за успішне навчання від 300 до 1000 євро;
  • визнання словацьких дипломів у Європі, США, Канаді, Англії, Австралії, Азії;
  • студенти отримують вид на проживання.
Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-1 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-2 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-3 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-4

Компанія працює із чотирма університетами Словаччини:

  • Universitas Presoviensis;
  • Technicka univerzita v Kosiciach;
  • Zilinska univerzita;
  • Univerzita Pavla Jozefa Safarika.

У кожному із запропонованих міст, компанія "BUD'-SK" має представництва, які дають підтримку упродовж усього навчання.

Під час презентації відбувався жвавий діалог, адже присутніх найбільше цікавило, що вони отримують, які гарантії співпраці.

Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-5 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-6 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-7 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-8

Співпраця з компанією дає супровід абітурієнта від укладання договору до приходу на першу лекцію в університет, тобто: профорієнтація, формування пакету документів, мовні 5-ти місячні курси (3 місяці в України, 2 безпосередньо в Словаччині), підготовка до співбесід та іспитів, перевезення у Словаччину, супровід та адаптація студентів. Алгоритм дій залежить від вибору спеціальності, адже різні напрямки мають свої терміни подачі документів, десь є вступні іспити, десь співбесіда, а десь приймають тільки за середнім балом атестата, тому консультаційний центр продумує все до дрібниць та створює умови для 100% вступу.

Участь батьків у підготовці абітурієнтів мінімальна, в основному молодь працює із представниками компанї, що формує відповідальність та готовність до навчання за кордоном.

Усі охочі можуть отримати більше інформації звернувшись до представників у Камянці-Подільському компанію «Камелот-X» за адресою проспект Грушевського, 46, офіси 118, 119 (ОЦ «Карандаш»), або за телефонами: +380685086733, +380685075044, +380632752593.

Не потрібно боятись, адже перевірено досвідом, що освіта за кордоном може бути дешевша, ніж в України та набагато перспективніша. Обираючи майбутнє, розглядайте всі можливі варіанти.

Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-9 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-10 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-11 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-12 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-13 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-14 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-15 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-16 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-17 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-18 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-19 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-20 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-21 Кам'янецькі абітурієнти отримали можливість навчатися у Словаччині, фото-22
Камелот навчаннязакордоном Словаччина BUD’-SK
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
142 перегляди у липні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073