16:57, 16 червня 2017 р.
На Дунаєвеччині зловмисники пограбували магазин на 8 тисяч гривень
Подія сталася в селі Миньківці в ніч на 14 червня. Злодії через розбите вікно проникли в місцевий магазин та викрали звідти 600 гривень, цигарки, каву та продукти харчування.
Вчора до Дунаєвецького відділу поліції звернувся 37-річний власник магазину, який повідомив про крадіжку. На місце одразу виїхала слідчо -оперативна група. Правоохоронці встановили, що злодії, розбивши вікно, проникли всередину магазину та викрали звідти гроші, цигарки, чай, каву, сік та інші продукти на загальну суму близько 8 тисяч гривень.
Проведеними слідчо-оперативними заходами зловмисників вирахували впродовж декількох годин. Ними виявились двоє місцевих жителів 19 та 20 років. Викрадений товар у них вилучили. Тепер молодикам доведеться відповідати перед законом згідно ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі