![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:28, 15 червня 2017 р.
Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Подільському
![Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Подільському Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Подільському](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зустрічайте Прем'єру «Фіксі Шоу-3. Рятівники часу» 23 червня о 18:00 у Кам’янець-Подільському в РЦКМ «Розмай»!
Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксікі, популярні в 90-х країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!
Ви коли-небудь думали про те, як виглядали б Фіксікі, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятівники часу» герої улюбленого серіалу — Сімка, Нолик і Фаєр саме такі, якими ви їх знаєте! І вони запрошують глядачів пограти! Але як це зробити, якщо Фіксикі такі маленькі? Дуже просто! Фіксики зменшать зал!
![Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Поділь..., фото-1 Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Подільському, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні великим, адже кожен гість — повноправний учасник! Цікавий сюжет зрозумілий завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом, дружніми співами хітових фіксиспівок!
![Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Поділь..., фото-2 Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Подільському, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фіксикі з'являються ефектно! Прилітаючи на літаку, Нолик зменшує всіх глядачів і Дім Дімича, щоб познайомитися з кожним малюком, разом пограти і повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість... Комп'ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовніший годинник в світі! Як герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!
Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і обличчям мультперсонажів не тільки перенесуть дітлахів в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.
![Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Поділь..., фото-3 Прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу» у Кам’янці-Подільському, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Все про шоу тут - www.fixishow.com та https://www.facebook.com/best4kidsua/
P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому).
Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість — 1 година.
Довідки за тел. (097) 381-91-01.
Квитки в касі РЦКМ.
Компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids» — це понад 600 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі