![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:41, 2 червня 2017 р.
Фахівці Інституту газу провели тестові дослідження на місцевому полігоні
![Фахівці Інституту газу провели тестові дослідження на місцевому пол... Фахівці Інституту газу провели тестові дослідження на місцевому полігоні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Було пробурено чотири свердловини глибиною 6-12 метрів. Про це повідомив представник Інституту газу НАН України, генеральний директор науково-виробничої фірми «ІНГАЗ» Станіслав Кубенко.
Під час робочої зустрічі з міським головою Михайлом Сімашкевичем та депутатами міської ради Станіслав Кубенко зазначив, що результати дослідження виявилися хорошими, а процес видобутку біогазу пройшов нормально. В результаті тестових розвідок, із чотирьох свердловин в середньому можна отримати від 8 до 25 метрів кубічних газу за годину.
Точні висновки Інститут газу зможе надати через два тижні, а також повідомити про обладнання, яке необхідно буде впроваджувати. Загалом, розробка всього проекту займе 2-3 місяці. За сприятливих умов з цієї осені можна вже буде розпочати на сміттєзвалищі будівництво.
Разом із тим міський голова наголосив, що всі етапи цього проекту будуть впроваджуватися крок за кроком. Головне – це екологічна безпека полігону і відповідність сміттєзвалища всім нормам.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі