12:42, 2 червня 2017 р.
Маленькі випускники
Кінець травня - хвилюючий період не лише для випускників шкіл, а й для їх маленьких колег – випускників дитячих садків. Адже з 29 травня по 5 червня у ДНЗ міста проходять випуски. Для дітей, це важливий крок, тому що попереду школа. Перші букви, твори, шкільні знання – все це очікує на майбутніх першокласників вже з 1 вересня.
Тому, випуск у дитячому садку - відповідальне дійство. У них все як в дорослих : хлопці в костюмах, дівчатка в вечірніх сукнях та з зачісками. Вони розказують вірші та співають веселі пісні, рідні радіють і водночас хвилюються, вихователі пишаються своїми випускниками.
А попереду – нова сходинка життя, нові випробування для малечі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі