• Головна
  • Основними бізнес-партнерами Хмельниччини в експортно-імпортних операціях стали країни Європи
15:31, 13 травня 2017 р.

Основними бізнес-партнерами Хмельниччини в експортно-імпортних операціях стали країни Європи

За даними Хмельницької митниці ДФС, понад 80 відсотків зовнішньоекономічних угод, які сьогодні реалізовуються бізнес-спільнотою області, мають європейську спрямованість. При цьому співпраця з країнами Європи стабільно розширюється.    

За результатами роботи протягом січня-квітня 2017 року  загальний експортний товарообіг Хмельниччини склав 2,2 мільярда гривень, що вдвічі більше вартості продукції відправленої за кордон торік. Вартість імпортованих товарів склала 3,1 мільярда гривень, що на 36 відсотків перевищує минулорічний показник.

За звітний період основними торгівельними партнерами Хмельницької області при експорті продукції стали такі європейські країни, як Польща, Чехія, Великобританія, Естонія та Німеччина. До трендових подільських товарів увійшли санітарно-технічні, меблі дерев‘яні, солод, соєві боби, насіння льону та мед.

Водночас краяни купляли європейські вироби у партнерів з Швейцарії, Польщі, Німеччини, Нідерландів та Бельгії. Переважно це полімерна продукція, сільгоспмашини та механізми, кам‘яне вугілля, електроприлади.

Для забезпечення зовнішньоекономічної діяльності бізнесу регіональною митницею оформлено 4533 експортних декларації та 4545 імпортних декларацію.  В обох напрямках відбулося збільшення кількості оформлених митних дозволів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імпорт #експорт #економіка #партнери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...