• Головна
  • Працюючі подоляни поповнили бюджет майже на чверть мільярд гривень ПДФО
13:37, 15 лютого 2017 р.

Працюючі подоляни поповнили бюджет майже на чверть мільярд гривень ПДФО

Протягом 2017 року з доходів працюючих мешканців Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів найшло 247,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 64,9 відсотка більше проти січня минулого року, що в абсолютній сумі становить 97,6 мільйона гривень.

Згідно з розподілом державний бюджет отримав 61,9 мільйона гривень ПДФО, місцеві бюджети 185,8 мільйона гривень.

«Що стосується соціальної захищеності працюючих подолян, то дуже важливо, що сьогодні істотно зросли вимоги до належного оформлення найманих осіб, підвищено ступінь відповідальності роботодавців. Передусім, це стосується штрафних санкцій за використання нелегальної праці, несплату податків та неподання звітності щодо робітників. В цілому підвищення розміру мінімальної заробітної плати та активні заходи з детінізації економіки вже вплинули на фінансові результати», – зауважив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Також важливим механізмом досягнення виплати «білої» заробітної плати стає співпраця з органами місцевого самоврядування в питаннях легалізації підприємницької діяльності та найманих працівників. У регіоні створені робочі групи, до складу якої увійшли представники влади, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду та інші державні органи.

На них покладено здійснення моніторингу оплати праці на підприємствах та установах області, а також з питань неухильного дотримання роботодавцями вимог законодавства щодо підвищення рівня мінімальної зарплати на підприємствах усіх форм власності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #ПДФО #працюючіподоляниЮбюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...