• "Апельсин", "Гілея", "MAXI" будуть змагатися за 100 тисяч гривень
12:48, 3 лютого 2017 р.

"Апельсин", "Гілея", "MAXI" будуть змагатися за 100 тисяч гривень

Танцювальне мистецтво в України вже давно вийшло на новий професійний рівень. Різноманіття конкурсів та фестивалів стимулюють хореографічне мистецтво розвиватись та демонструвати достойний рівень.

«Art Dance 2017» - це чемпіонат, який дозволяє змагатись у найрізноманітніших танцювальних напрямках: класичний, східний, народний, естрадний, спортивно-бальний, естрадно-спортивний, вуличний танець, народна стилізація.

«Art Dance 2017» складається із семи відбіркових турів за результатами яких золоті чемпіони змагаються у фіналі за кубок та приз 100 тисяч гривень. Відбіркові тури проходитимуть у таких містах України: Чернівці, Івано-Франківськ, Київ, Полтава, Дніпро, Одеса.

Танцювальні колективи Кам’янця неодноразово демонстрували хореографічний рівень на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, фестивалях, конкурсах.

Отримавши коментар та роз’яснення про здобутки кам’ячан на чемпіонаті в Анни Володимирівни – помічника організатора та дизайнера «Art Dance 2017», стало відомо, що три наших місцевих колективи продемонстрували високий рівень та отримали право змагатися за кубок чемпіонату та грошовий приз.

У I турі III Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва "Art Dance 2017", що проходив у Чернівцях 8 жовтня, танцювальний колектив «Апельсин» з молодшою групою, здобули золото та зможуть поборотись за головний приз у фіналі.

28 січня у столиці України проходив IV відбірковий тур на якому Кам’янець представили три колективи: «Апельсин» (старша група), «Гілея» та «MAXI».

Колективи продемонстрували настільки високий рівень, що всі троє здобули золото та пройшли до фіналу, який відбудеться в травні. До речі, «MAXI» представили два танці у різних вікових категоріях та здобули ще й срібло.

"Апельсин", "Гілея", "MAXI" будуть змагатися за 100 тисяч гривень, фото-1

Переможці відбіркових турів отримали сертифікати на 10 тисяч гривень знижки на участь у фестивалі "Art Summer Fest", який відбудеться у червні в Болгарії. Літній фестиваль не лише з хореографії, будуть представленні різні напрямки: вокал, акторська майстерність, циркове мистецтво та інші. Учасники «Танцюють всі» для конкурсантів проводитимуть майстер-класи.

"Апельсин", "Гілея", "MAXI" будуть змагатися за 100 тисяч гривень, фото-2

Бажаємо кам’янецьким хореографічним колективам успіху в нелегкій боротьбі у фіналі III Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва "Art Dance 2017" та здобути головний приз 100 тисяч гривень.