
10:03, 12 січня 2017 р.
Кам’янець з висоти пташиного польоту
У неповторному ролику найкрасивіших місць України з висоти пташиного польоту від студії SkyCap відзнято і краєвиди Кам’янця-Подільського. Зокрема, Смотрицький каньйон, Старе місто і фортецю.
Опубліковане рік тому, сьогодні відео «З Україною в серці» знову набирає популярності в мережі Інтернет.
«Влітку ми зробили великий тур по Україні. Ми були в різних областях і скрізь знаходили для себе щось нове і приголомшливе. Сьогодні ми хочемо з вами поділитися нашими враженнями про Україну. Хай вони стануть і вашими. З Україною в серці…». - зазначають автори відеролику.
У відео потрапили також Собор Святого Миколая, головний корпус ЧНУ та Чернівецька ратуша, Буковель, Дніпровська ГЕС, Площа ринок в Львові, Батьківщина-Мати і Андріївська церква в Києві та багато інших куточків, які заслуговують на увагу мандрівників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:04, 13 лютого
9
13:54, 13 лютого
1
11:19, 12 лютого
live comments feed...
Коментарі